TurmericPlus před a po dodání vaše strava program,

Kurkuma má výhody jako ochrana proti zánětu a doplněk stravy. To vám ukáže TurmericPlus před a po použití.

Kurkuma, hlavním kořením kari, je pravděpodobně nejsilnější bylina na světě v boji a potenciálně zvrátit nemoc. To má tolik léčivé vlastnosti, které v současné době tam byli 6,235 recenzovaných článků publikovaných prokazující výhody kurkuma a jeden z jeho renomované uzdravení přípravy sloučenin kurkumin.

Hubnutí programy

Ve výživě, strava je součet spotřeby potravin osobou nebo jiného organismu. Slovo dieta často implikuje použití specifického příjmu výživy pro zdraví a hmotnosti řízení důvodů (s nimi často jsou ve spojení). I když lidé jsou všežravci, každá kultura a každá osoba držet nějaké jídlo preference nebo některé potraviny tabu. To může být kvůli osobním vkusu nebo z etických důvodů. Individuální výběr stravy může být více či méně zdravé.

Lidé, strava z mnoha důvodů. Některé z nich jsou v nezdravé hmotnost a je třeba věnovat větší pozornost jejich stravovací a pohybové návyky. Některé sportovat a chtějí být v co nejlepší fyzické kondici. Jiní mohou myslet, že bude vypadat a cítit se lépe, když ztratili pár kil.

Jak kurkuma práci

Kurkuma je často nabízený jako spalování tuků potravinářské přídatné látky. Ačkoli to není divu, koření, může být něco pravdy na toto tvrzení. Kurkuma obsahuje kurkumin, žlutý pigment na bázi rostlin, který je také nezbytnou součástí kari. Kurkumin funguje jako protizánětlivý prostředek, a to může pomoci vaše tělo metabolizovat tuk, případně podporu hubnutí.

Výzkumníci Tufts University také testovány kurkumin přímo na tukové tkáně, a zjistili jsme, že významně snižuje hladina cholesterolu v séru a proteiny, které hrají roli v produkci tuku. Kurkumin, že uvedený, může urychlit metabolismus tuků a mají celkově snižující účinek na tělesného tuku a celkové hmotnosti. Výzkumníci došli k závěru, že dietní kurkumin, které lze nalézt v kurkuma, může mít prospěch lidé, kteří se snaží přijít nebo udržovat váhu.

Kurkuma před a po konzumaci

Následující výzkum ukazuje vlastnosti angiogenezi kurkuma, které by mohlo zastavit tuku šíření tkáně. Angiogeneze je požadováno v těle k vytvoření tukové tkáně. 18 myší rozděleno do 3 skupin byly krmeny speciální diety po dobu 12 týdnů.

Kontrolní skupině byla podávána dieta obsahující 4% tuku, skupina s vysokým obsahem tuku bylo dáno 22% tuku a poslední skupina dostala stejným vysokým obsahem tuku v kombinaci s kurkumin – kolem 1,5 – 1,75 mg denně. Na konci sledovaného období bylo registrováno rozložení tuku a celkový přírůstek hmotnosti. Skupina pásl s vysokým obsahem tuku a kurkumin dieta snížil celkový tělesný tuk a přírůstek hmotnosti ve srovnání se skupinou krmených stravou s vysokým obsahem tuku bez kurkumin.

Kde koupit

Pravdou již ukazuje, že TurmericPlus může snížit tuk pracemi jeho kurkumin. Dokonce i výzkum je na zvířeti, ale výzkumník věří, že efekt bude stejný uvnitř člověka. Takže se nemusíte čekat déle pro své zdraví, ukázat, jak TurmericPlus před a po konzumaci. kliknutím na tento odkaz, aby se do oficiálních stránkách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>