Top 5HTP výhoda si můžete vzít z originálního doplňku

Užíváte prášky s 5HTP? Co je vlastně nejlepší 5HTP přínosem pro své zdraví? Přečtěte si tento příspěvek a dostanete recenze.

5HTP (5-HTP) je přirozeně se vyskytující látka odvozená od semenných lusků Griffonia simplicifolia, v západoafrickém léčivá rostlina. U lidí, 5HTP je bezprostředním prekursorem živin k neurotransmiteru serotoninu (5HT). To znamená, že 5HTP převádí přímo do serotoninu v mozku. To je chemický vedlejší produkt proteinu stavebního bloku L-tryptofan. To je také komerčně vyráběna ze semen afrického rostlin známý jako Griffonia simplicifolia 5HTP se používá pro poruchy spánku. Tak teď jsme tady vysvětlit některé výhody při 5HTP pro své zdraví.

Pomoc s depresí a úzkostí

Některé výzkum byl hotový do 5HTP. Výsledky ukazují, že má potenciál pomoci s depresí a možná úzkosti, panické poruchy, poruchy spánku a obezity. 5HTP Zdá se, že mají stejné účinky jako SSRI (selektivní zpětného vychytávání serotoninu inhibitory) antidepresiva. Léky na předpis, které zvyšují hladinu serotoninu jsou předepsány pro všechny tyto problémy, ale mnoho lidí věří, 5HTP je přirozený způsob, jak dosáhnout totéž.

5HTP za účelem zvýšení nálady

Formulace nálada zvyšující obsahující především 5HTP, forma vitaminu B6, a John hodnotu je navržen tak, aby proti vyčerpání serotoninu související s věkem a poskytovat všeobecné zlepšení nálady. 5HTP je dobře pro jeho nálady zvyšující vlastnosti, kromě jiných výhod. Že byl zkoumán s pozitivními výsledky pro léčbu mírné deprese. Jeho mechanismus účinku dosud není přesně znám, ale oni jsou pravděpodobně jiný než 5HTP.

Deprese

Některé klinický výzkum ukazuje, že při 5HTP ústy zlepšuje příznaky deprese. Některé studie zjistily, že dávky 150-3000 mg denně po dobu 2-4 týdnů může zlepšit příznaky deprese. Některé starší výzkum ukazuje, že 5HTP může být prospěšné jako konvenční antidepresivní terapie pro některé lidi.

5HTP na spaní

5HTP doplňky dařilo o něco lépe při nespavosti. 5HTP snížily čas potřebný k dostat ke spánku a snížil počet nočních probuzení. Užívání 5HTP spolu s GABA (gama-aminomáselné kyseliny), odpočinkovou neurotransmiter, zkrátil čas to trvalo usnout a zvýšil délku a kvalitu spánku.

Atkinsova dieta pro hubnutí

Klinické studie prokázaly, že se doplňuje s 5HTP vytváří pozitivní výsledky při hubnutí, úzkost a deprese. Zlepšuje spánek a snižuje sacharidů chutě v osobám s nízkým obsahem sacharidů diety (například Atkinsova dieta). Každý, kdo s použitím programu hubnutí podobný Atkins Diet by mohlo dojít ke snížení hladiny serotoninu vzhledem k tomu, že sacharidy stimulovat produkci serotoninu v těle.

Nyní můžete získat tuto strašlivou doplněk s 5HTP pouze z oficiálního dodavatele. Důvěryhodné oficiálním dodavatelem doplňku 5HTP je EvolutionSlimming. Přejděte na webové stránky pomocí odkazu zde. To vás přesměruje na svých oficiálních stránkách. Poté budete mít nejlepší produkt, cena a cena pouze na EvolutionSlimming.

 5-HTP