Top 4 5HTP výhody můžete získat z tohoto doplňku pro zdraví

Mnoho lidí se doplněk s 5HTP. To má řadu výhod. Přečtěte si tento článek znát nejlepší 5HTP výhody, které můžete získat.

Tento 5HTP je široce používán na pomoc s obezitou (diety), PMS, migrény, deprese, úzkost, nespavost a návykového chování. 5 HTP zvyšuje produkci serotoninu. hladiny serotoninu v nervové soustavě jsou nezbytné pro mnoho aspektů našeho každodenního života. Serotonin je zodpovědné za pocity pohody, spokojenosti a pro normální spánku. Obezita, PMS, migrény, deprese, úzkost, nespavost, a návykové chování byly všechny spojeny s nízkou úrovní serotoninu. No, tady jsou top 5HTP výhody, které si můžete vzít doplněk.

Pro nálady a energie

5HTP, DHEA, a fenylalanin lze kombinovat synergicky pro ty, kteří potřebují zlepšit náladu a zároveň zvýšit energii. Společně jsou obzvláště užitečné v boji proti poklesu s věkem. To bude mít vliv jen asi každý více než 30 let starý hormonu DHEA a neurotransmiterů serotoninu a noradrenalinu. 5HTP a fenylalanin jsou příslušné prekurzory.

5HTP úzkosti

Velmi málo studií podporují použití 5HTP pro úzkosti. 5HTP bylo zjištěno, že je chrání před uhličitého vyvolané záchvaty paniky uhlíku. Jedna studie srovnávala 5HTP a léků na předpis clomipramine úzkosti. Klomipraminu je tricyklické antidepresivum používá se k léčbě obsesivně-kompulzivní porucha (OCD). 5HTP bylo zjištěno, že je o něco účinnější při snižování symptomů úzkosti, ale není tak účinný jako klomipramin.

potlačení chuti k jídlu

Opět platí, že 5HTP zvyšuje hladinu serotoninu. To je známo, že snižují chuť k hladu, a to zejména u potravin, které jsou s vysokým obsahem sacharidů. Řada studií ukázala, 5HTP potenciál ke snížení chutě na sacharidy. To je prospěšné pro každého, kdo se snaží zhubnout, nebo na dietu. To může být také užitečné pro lidi, kteří trénují nebo chtějí budovat svalovou hmotu.

Udržovat zdravý spánek

Když budete mít 5HTP, vaše tělo otočí 5HTP do melatoninu. Melatonin je hormon, spící, které vaše tělo produkuje regulovat vzory spaní. Zjednodušeně řečeno, více melatonin rovná se lepší spánek.

Nyní, je to váš čas, aby si všechny výhody 5HTP. Můžete si koupit výrobek se zvláštním 5HTP pouze na oficiálním certifikovaným dodavatelem. Proč? To je jediné místo, kde získat nejlepší produkt s vysokými standardy kvality. Nesmíte také získat falešný doplněk při nákupu na oficiálních internetových stránkách, který je v EvolutionSlimming. To EvolutionSlimming je jediným oficiálním dodavatelem od výrobce přímo. Můžete jít na stránky pomocí odkazu, které poskytujeme. Ujistěte se, že máte důvěryhodné a garantovaný produkt od dodavatele.