Top 4 5HTP faydaları sağlık için ek alabilirsiniz

Birçok kişi 5HTP bir ek almak. Bu pek çok faydası vardır. Eğer elde edebilirsiniz üst 5HTP faydalarını biliyor bu makaleyi okuyun.

Bu 5HTP yaygın obezite (diyet), PMS, migren, depresyon, anksiyete, uykusuzluk ve bağımlılık davranışları ile yardımcı olmak için kullanılır. 5 HTP serotonin üretimini arttırır. sinir sisteminde serotonin düzeyleri, günlük hayatımızın pek çok açıdan için gereklidir. Serotonin refahı, memnuniyet duyguları ve normal uyku düzeninde sorumludur. Obezite, PMS, migren, depresyon, anksiyete, uykusuzluk ve bağımlılık davranışı, tüm serotonin düşük seviyeleri ile ilişkilendirilmiştir. Eh, burada takviyesi alabilir üst 5HTP faydaları vardır.

ruh ve enerji

5HTP, DHEA ve fenilalanin enerjisini taşırken ruh geliştirmek için ihtiyaç duyanlar için sinerjik birleştirebilirsiniz. Birlikte yaşa bağlı düşüş mücadelede özellikle faydalıdır. Sadece hormon DHEA 30 yaşını herkes ve serotonin nörotransmitter ve noradrenalin ile ilgili etkileyecektir. 5htp ve fenilalanin, ilgili öncüleridir.

anksiyete 5HTP

Çok az sayıda çalışma anksiyete için 5HTP kullanımını desteklemektedir. 5HTP karbon dioksit neden olduğu panik ataklara karşı koruyucu olduğu bulunmuştur. Bir çalışmada karşılaştırılmıştır 5HTP ve anksiyete için reçeteli ilaç klomipramin. Klomipramin obsesif kompulsif bozukluk (OCD) tedavisi için kullanılan bir trisiklik antidepresan olduğu. 5HTP anksiyete semptomlarını azaltmada oldukça etkili fakat klomipramin kadar etkili değildir olduğu bulunmuştur.

iştah bastırmak

Again, 5HTP increases serotonin levels. This is known to reduce cravings of hunger, especially for foods that are high in carbohydrates. A number of studies have shown 5HTP potential to decrease cravings for carbohydrates. This is beneficial to anybody who is looking to lose weight, or on a diet. It may also be helpful to people who are training or looking to build muscle.

Maintain healthy sleep

When you take 5HTP, your body turns the 5HTP into melatonin. Melatonin is the sleeping hormone, which your body produces to regulate sleeping patterns. Put simply, more melatonin equals better sleep.

Şimdi, bu 5HTP tüm yararları elde etmek için zamanı. Yalnızca resmi onaylı tedarikçisi özel 5HTP ile ürün satın alabilirsiniz. Neden mi? Bu yüksek kalite standartları ile en iyi ürün almak için tek yerdir. EvolutionSlimming olan resmi web sitesinde, üzerinde satın alırken de sahte ek alamayabilirsiniz. Bu EvolutionSlimming doğrudan üretici tek resmi tedarikçisi konumundadır. Sen verdiğimiz bağlantı yoluyla siteye gidebilirsiniz. Eğer tedarikçiden güvenilir ve garantili ürün almak emin olun. 

 5-HTP