sakal için testosteron takviyesi kanıtı nedir?

Hiç testosteron ve sakal ilişkisini biliyor musunuz? Burada, size yüz saçlar için şaşırtıcı testosteron takviyesi gösterecektir.

Diğer erkekler çene bile birkaç tüyleri eklemek için mücadele ederken bazı erkekler, doğal olarak, çok kalın sakal büyümeyi yetenekli bulunmaktadır. Bu genellikle daha nedenlerini tartışırken olmadan, genetik ile açıklanabilir. Sen testosteron ve DHT düşük miktarda üreten genetik yatkındır. Vücudunuz reseptör siteleri hormonları kullanan bir sabit zaman vardır. Bu sakal Sizin genetik yapamaz hale getirir. Ancak, ne kadar yüz saçlar için testosteron ekidir?

testosteron ve sakal kanıtı

Testosteron normal büyüme ve erkek cinsel organlarının gelişimi ve sekonder seks karakterleri devamı için sorumlu bir hormondur. erkeklerde testosteron düzeylerinin düşük cinsel işlev bozukluğu, kısırlık, gövde ve sakal erkek osteoporoz kaybına neden olabilir. Doktorlar testosteron vücut üretimini tamamlamak için topikal testosteron kremler ve jeller reçete edebilir.

Herkes sakal büyüyen bir genetik yatkınlığı yeteneği ile doğar. Ne bir kişiye hız ve sakal yoğunluğunu belirler aktive nasıl yetenek testosteron toplam ömür boyu maruz kalmanın olmasıdır. Bunun yerine dikkatle şeftali fuzz doğasını hissederek ne kadar inaktive sakal saç hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Normal yüz saç büyüme

Sakal büyümesi, testis ve genetik eğilimi tarafından salgılanan hormon testosteron tarafından belirlenir. Örneğin, Amerikan Hint gibi bazı etnik gruplar, yüz saç büyümek yok. Ayrıca, ne olursa olsun yarış, Eğer büyükbaba ve baba çok az yüz saçları vardı, şansını da tam bir sakal gelişmeyecek iyi. Yüz saç büyüme ergenlik sırasında tetiklenir, onların orta 20s olana kadar bazı erkekler için gerçekleşmeyebilir hangi.

Nasıl testosteron ve DHT saç büyümesini teşvik edebilir

Testosteron ve DHT erkek yüz saç büyüme kontrolü bağımsız rolleri olabilir, yani T saç folikül astar ve DHT doğrusal büyüme tanıtımı için. Ancak, kesinlikle güvenli kullanım almak için doğal takviyesi veya tedavi almak gerekir. Bu şekilde vücudunuzun kendi üretimini kapatmaz (Açıkçası), ve kendi vücut tarafından üretilen yüksek hormon seviyeleri hala yüz saç büyüme hızını artıracak.

En iyi testosteron takviyesi

Artırmak ve testosteron artırmak yardımcı olabilecek en iyi ek testogen olduğunu. Bu testogen doğal malzemelerle yapılmıştır. TestoGen testosteron gelişmiş düzeylerini destekleyen aktif maddeler, yüklü bir üründür. Bu ürün uygun fiyatlı ve sporcular ve vücut geliştiriciler veya düşük testosteron hormonu olumsuz etkileri mücadele ederek yenilenmiş hissetmek isteyen insanlar için idealdir. Muhtemelen Testosteron seviyeleri artırmak tüm takviyeleri en iyi testogen olduğunu.

Testogen tüm departmanlar, Fiyat, kalite ve doğal malzemelerle en yakın rekabeti yendi. Eğer TestoGen kapsül satın almak arıyorsanız, hangi testosteron düzeylerini artırmak için yardımcı olacak, Eğer testosteron booster orijinal ve güvenli şişe sipariş etmek için TestoGen resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Bağlantıyı bulun ve resmi web sitesine götürmek için tıklayın.