Safe zelená káva doplněk pro hubnutí účinně

Co dělá zelená káva doplněk pro hubnutí efektivní? Přečtěte si recenzi zde velké zelené kávy.

Zatímco tradiční černá káva se vyrábí z pražených kávových zrn, zelené kávové nápoje jsou vyrobeny s použitím nepražených, nebo zelené, kávová zrna. Výtažky ze zeleného kávová zrna prokázaly mnoho zdravotních výhod ve vědeckých studií. Hlavními složkami zelené kávy odpovědné za tyto výhody se zdají být kofein a kyselina chlorogenová typ antioxidantu.

Zelená káva a kofein

Kofein je přírodní látka v kávových a kakaových bobů, čajových lístků a ořechů kola; Přidává se také do určité léky a hubnutí doplňky. Kofein je stimulant, který ovlivňuje centrální nervový systém, takže máte pocit, vzhůru, duševně čilý a energický. Kofein v potravinách a nápojích se měří v miligramech. 8-unce šálek uvařené černé kávy je mezi 102 až 200 mg kofeinu a pouze 2 kalorií.

Studie o zelené kávy

Několik studií potvrdilo hubnutí pravomoci zelené kávy, včetně studie z roku 2007 publikoval v Journal of International Medical Research. Studie se zaměřila na kávu produkt obsahoval 2,000 mg arabica a robusta instantní pražené kávy, 200 miligramů zeleného kávového extraktu a 90 mg až 100 miligramů CGA. Účastníci zelené kávy kohorty vypil pět šálků kávy produktu, což odpovídá 11 gramů kávy denně po dobu 12 týdnů. Na konci 12 týdnů, zelená káva kohorta snížila v průměru o 5,4 libry a 3,6 procenta tělesného tuku. Ve srovnání, černé kávy skupina ztratil celkem 1,7 liber a 0,7 procent tělesného tuku.

Nejlepší zelený doplněk káva

Green Coffee Čistá je vyroben z přírodních surovin, takže neexistují žádné známé vedlejší účinky. To je také bez pojiv, plniv a umělých přísad na rozdíl od některých jiných na trhu. Nemáme poradit našim zákazníkům kontrolovat všechny složky před použitím osobních alergeny. Pokud máte existující zdravotní stav, nebo jsou způsobeny podstoupit chirurgický zákrok, poraďte se svým lékařem, než začnete Green Coffee Čistá. Těhotné ženy a ty, které kojí, by neměli tento doplněk.

Kolik balení si mám vybrat?

Mnoho našich uživatelů poprvé mají tendenci kupovat jedinou láhev, ale většinou vrátit více, protože nyní účinky Green Coffee čistého extraktu. Nicméně, doporučujeme zakoupit více než jeden stejně jako u Green Coffee Čistá výhody jsou účinnější při delším používání. Doporučujeme pro první-time kupující se snaží své zelené kávy po dobu alespoň 3 měsíců. Tam jsou zvýhodněné ceny k dispozici při nákupu ve velkém, takže můžete využívat výhod za cenu, kterou bude milovat.

Kde měl koupit

Kde si můžete koupit zelenou kávu doplněk pro hubnutí? Kliknutím na výše uvedený odkaz, aby GreenCoffeePure. Na místě je nutné koupit, je také oficiální webová stránka GreenCoffeePure. Toto bezpečné a legální GreenCoffeePure dá nejúčinnější výsledek. Kliknutím na odkaz zde můžete přesměrovat na stránku registru a poté objednat na oficiálních internetových stránkách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>