Przegląd 5HTP: Przegląd, korzyści, dawka, a efektem ubocznym

Jeśli chcesz uzyskać specjalne korzyści 5HTP, musisz przeczytać tę recenzję 5HTP. Oto najlepsza ocena zrozumieć produkt.

Będzie miło, jeśli po prostu serotoniny pigułki mogliśmy zabrać i poczuć się lepiej? Jeśli zostały obniżone przez jakiś czas, są szanse, że nie słyszał wieści o serotoniny. Ten serotoniny zawiera w elementach 5HTP. Teraz możesz sprawdzić opinie poniżej.

Czym jest 5HTP?

5HTP jest prekursorem serotoniny, neuroprzekaźnika czasami reklamowany jest odpowiedzialny za szczęściem. 5HTP to prosty sposób na zwiększenie poziomu serotoniny w mózgu, pomijając etap ograniczający szybkość, a użytkownicy czerpać zarówno korzyści i zagrożeń związanych z podwyższonym serotoniny w mózgu. 5HTP to związek, który jest przekształcany serotoniny w mózgu.

Serotonina jest jednym z głównych neuroprzekaźników zaangażowanych w radości i przeciw depresji. 5HTP zostały wykorzystane z powodzeniem do przywrócenia poziomów serotoniny w tych, które mogą cierpieć z powodu zmniejszonych poziomów serotoniny, takich jak depresja i ci z wysokim stopniem zapalenia ciała (zwykle widoczne w zespół metaboliczny).

Korzyści zdrowotne 5HTP

Uważa się gorączkowy nowoczesny styl życia stresu i złych nawyków żywieniowych obniża poziom serotoniny w organizmie. Wiadomym jest, że rozdrażnienie, agresja, niecierpliwość, niepokój i niepokojące spowodować, że organizm do uwalniania serotoniny. Ten serotoniny w 5HTP następnie musi być uzupełniana przez organizm ze spożywanych pokarmów. Jednakże, serotonina nie znajduje się w dużych ilościach w większości diet.

Tak, ciało musi sprawia, że ​​się od pokarmów, które zawierają L-tryptofan, takich jak czekolada, owies, banany, suszone daktyle, mleko, jogurt, twaróg, mięso, ryby, indyka, kurczaka, sezamu, ciecierzycy i orzeszki ziemne. Wiele osób, w związku z tym pragniemy żywności wymienionej (tłuszczów i węglowodanów), zwłaszcza pod wpływem stresu, co powoduje przyrost masy ciała, depresja, bóle głowy i bóle mięśni.

Jak wziąć

Typowa dawka 5HTP w zakresie 300-500 mg, stosowany raz dziennie lub w dawkach podzielonych. Niższe dawki mogą być również skuteczne, chociaż zwykle, gdy w połączeniu z innymi substancjami.

Do zmniejszania spożycia pokarmu, 5HTP należy z posiłkiem, ponieważ zwiększa sytość od przyjmowania pokarmu (zamiast zmniejszania apetytu / głodu).

Skutki uboczne

W niektórych badaniach, które pojawia nudności rekord tłumienia apetytu suplementacji 5HTP być zgłaszane przy wyższych częstotliwościach niż placebo, chociaż niektóre interwencje pamiętać, że jako jedynej właściwej efekt uboczny. Badania krótkoterminowe wydają się pamiętać, że nudności utrzymuje się przez cały okres badania natomiast rozszerza ponad trzy tygodnie pamiętać, że doniesienia o mdłości wykazuje tendencję spadkową w tym punkcie czasowym.

Na podstawie opinii, które można umieścić zaufanie do podjęcia uzupełnić 5HTP. Jednakże, istnieje wiele dodatków tym 5HTP. Dlatego trzeba wybrać zalecanej. 5HTP z EvolutionSlimming jest najlepszym wyborem dla jego oryginalnego produktu i ofertach specjalnych. Wystarczy kliknąć na link i zostaniesz przekierowany na swojej oficjalnej stronie internetowej. Można zamówić i zrobić konsultacji na stronie internetowej.