Porovnávat Whey Protein s padělal pro doplňky stravy

Syrovátkové bílkoviny může pomoci zlepšit vaše svalové hmoty nebo jako doplněk stravy. Budeme porovnávat Whey Protein, který pracuje právě pro vás.

Falšování potravinových doplňků se týká výrobců i spotřebitelů. To má vliv i na důvěryhodnosti doplněk průmyslu. Rozsah záměrného falšování se syntetickými farmaceutických výrobků uváděných na trh, jako jsou doplňky stravy jsou významné a na vzestupu. Záměrné stouply z potravinových doplňků se provádí s úmyslem předat účinek, který nemůže být dosaženo pomocí potravinových přísad sama.

Nebezpečný falešné doplňku

Vzhledem k tomu, FDA nemůže regulovat doplněk průmysl, neexistuje kontrola těchto doplňků a jejich pohledávek, přičemž ji spotřebitel mohl rozhodnout, co je zdravé a uložení svých cílů. To by bylo v pořádku v případě, že reklama a marketing z těchto doplňků byly pravdivé. V nedávné zprávy, New York generální prokurátor kanceláře testováno 24 různých výrobků od velkých prodejců v jejich oblasti a zjistila, že téměř 5 obsahovaly DNA, který byl k nepoznání, nebo z jiného závodu, než tomu bylo na etiketě. Tato zjištění přiměla Attorney General úřadu zaslat přestat objednávky maloobchodníkům týkajících se těchto výrobků.

Nejde jen o to, co je zkreslen na láhvi, to je to, co jsou složky vynechány, které mohou způsobit nebezpečí příliš. Jako jeden op-ed New York Times autor vysvětluje odhady FDA, že zhruba 50.000 nežádoucí účinky potravinových doplňků se objevují každý rok, protože mnoho doplňků obsahovat i další složky, které zákazníci mohou být alergičtí. Není-li možné alergeny způsobující negativní reakce, by to mohlo být nebezpečné chemické látky, jako je olovo, rtuť, arzen a selen.

Nejoblíbenějším druhem doplněk na dnešním trhu je hubnutí doplňky. FDA viděl zprávy o zvýšení krevního tlaku, bušení srdce, mrtvice, záchvatu a úmrtí v souvislosti s hubnutí doplňky. Dokonce i slavný televizní lékař a osobnost Dr. Oz byl pod Senatorial omezení po propagaci zázrak a magické doplňky hubnutí na jeho show, a přitom s vědomím, že tyto produkty neudělali to, co oni a tvrdil, že šlo.

Vědět původní ImpactWheyProtein

Syrovátka je zbývající po mléko bylo kyselé a napjaté kapaliny. Je to vedlejší produkt při výrobě sýra nebo kaseinu a má několik komerční využití. Sladké syrovátky se vyrábí při zhotovení typů syřidlové tvrdého sýra, jako Cheddar nebo ementál. Kyselá syrovátka (také známý jako kyselé syrovátky), je vedlejší produkt vznikající při výrobě typů kyselých mléčných výrobků, jako je tvarohem nebo napjaté jogurt.

Syrovátkové bílkoviny (odvozené ze syrovátky) se často prodává jako potravinový doplněk. Tyto doplňky jsou obzvláště populární ve sportu kulturistiky. Ve Švýcarsku, kde se výroba sýrů je důležitým průmyslovým odvětvím, syrovátka se používá jako základ pro sycených nealkoholických nápojů, jako je Rivella a Montino. Na Islandu, tekutý syrovátka se prodává jako MYSA.

Má ImpactWheyProtein bezpečně pracovat?

ImpactWheyProtein je přirozené proteinové prášky, které vám pomohou budovat svalovou hmotu a pohánět vás blíže k vaší ideální fyzické zdatnosti. Poprvé zaveden v roce 2004, ImpactWheyProtein prodává proteinové prášky ve více než 50 zemích více než deset let a její syrovátkové bílkoviny je vyroben podle vysokých standardů, které mají pouze nejlepších přírodních ingrediencí.

Pokud jde o budování svalů nebo zhubnout, je nezbytné, aby zahrnovala všechny podstatné proteinů ve vaší stravě. V každodenním životě, to může být velmi obtížné konzumovat doporučené množství bílkovin přes samotnou dietou.

ImpactWheyProtein je jednoduchý, efektivní a pohodlný způsob, jak zahrnout všechny důležité bílkoviny a aminokyseliny do svého jídelníčku. Je rychlá práce, efektivní a rychle vstřebává do těla, který pomůže podpořit metabolismus a budovat svalovou hmotu. Proteinové prášky a protein jsou nejen nezbytné pro budování svalů, ale mohou také hrát důležitou roli při hubnutí.

Jak porovnat syrovátkový originální a falešné

Porovnáním mezi původní a falešný protein může být trochu chaotický. Nicméně, máme tipy, jak rozpoznat mezi původním a falešné. Za prvé, původní výrobek musí mít právní pořadové číslo od orgánu; Druhá, mají hologram od společnosti. Za třetí, originální výrobek vždy prodává v oficiálním podniku nebo oficiálních internetových stránkách, takže když si koupíte ImpactWheyProtein z jiného místa, záruka rovněž pochyboval, protože již od třetí osoby. Aby dokázal, že toto prohlášení, klikněte na tento odkaz a pokusit se koupit ImpactWheyProtein na oficiálních internetových stránkách. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>