Nejlepším místem k získání malinovou ketonu na hubnutí výrazně

Pojďme si malinovou ketonu na hubnutí. Mnoho produktů tam venku jsou prohlašoval, aby se věci jednodušší.

Jsou to byliny, koktejly a prášky, které mají pomůže spálit tuk nebo snížení chuti k jídlu. Mezi ty nejoblíbenější je doplněk s názvem Raspberry ketony.

Malina ketony jsou prohlašoval, že způsobí, že tuk v buňkách, které mají být rozděleny efektivněji, pomáhá tělu spalovat tuk rychleji. Jsou také tvrdí, zvýšení hladiny adiponectinu, což je hormon, který pomáhá regulovat metabolismus. Tento článek shrnuje současný vědecký výzkum za malinové keton stravy a to, zda jsou skutečně stojí za zvážení.

Co je malina keton?

Malina keton je chemický z červených malin, stejně jako kiwi, broskve, hrozny, jablka, jiné bobule, zelenina, jako rebarbory, a kůra z tisu, javor, a borovic. Lidé berou malinový keton ústy na hubnutí. To se stalo populární pro hubnutí poté, co bylo uvedeno na Dr. Oz televizní show v segmentu s názvem Malina keton: zázrak tuk-hořák v láhvi v únoru 2012. Lidé platí malinovou ketonu na kůži pro vypadávání vlasů. Malina keton se používá také v potravinách, kosmetice a další výrobě jako vonná látka nebo látky pro úpravu chuti.

Jak výrobce malina keton tvrdí, že pomáhá hubnutí

Podle požadavků výrobce, maliny ketony regulovat hormonu adiponektin, který má tendenci být přítomna při nižších hladinách u lidí s obezitou, než ty, které bez ní. Některé studie ukazují, že zvýšení hladiny adiponektinu může pomoci léčit problémy inzulínu, jako je diabetes 2. typu a metabolického syndromu zvýšením citlivosti na inzulín. Inzulínová rezistence je klíčovým faktorem při obezitě, diabetu typu 2, a metabolický syndrom. Raspberry ketony mohou také regulovat norepinefrin, což může způsobit mírné zvýšení tělesné teploty.

Raspberry ketony a úbytek hmotnosti

Ve studii publikované v roce 2005, nazvaný proti obezitě maliny ketonu, maliny ketony dostaly do myší, které byly krmeny s vysokým obsahem tuku po dobu několika týdnů. Myši byly rozděleny do různých skupin, z nichž každá dostává stejné kalorie, ale jak se různá množství malinové ketony (buď 0,5%, 1% nebo 2%).

Diety byly asi 40% tuku v každé skupině. Výzkumníci zjistili, že malinové ketony, které tvořily mezi 1% a 2% z celkového množství kalorií vede k poklesu tělesné hmotnosti a tuku nahromadění v játrech myší po 10 týdnech používání, ve srovnání s myšmi, které pouze byla krmena stravou s vysokým obsahem tuku.

Nejlepší malina keton koupit

Nejlepší malina keton, že je třeba koupit, je na RaspberryKetonePlus. Jedná se o výrobce legálně prodávat za doplněk hubnutí. Nyní si můžete zkontrolovat produkt na oficiálních internetových stránkách po kliknutí na odkazy, jak je uvedeno. Zde můžete navštívit důvěryhodné oficiální stránky RaspberryKetonePlus, který umožní další výhody. Můžete také získat garantovaný a kvalitní RaspberryKetonePlus. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>