Nejlepší způsob, jak porovnat TurmericPlus a falešnou

Kurkuma je super jídlo, které již dokazuje dávat tolik výhod pro své tělo. Přečtěte si tento článek pro porovnání TurmericPlus a falešnou.

Věděli jste, že podle databáze Food podvodům, kurkuma prášek je často padělán Sudan barviva a žluté barvivo zvané metanil žluté? Není určen pro lidskou spotřebu, a to může způsobit poškození nervového systému? Použití metanil žluté barvy a chromanu olovnatého jsou nejčastější. Použití barev je běžné v zemích, jako je Indie. Tak je nešťastné, protože Indie je největším producentem, spotřebitelem, a vývozce kurkuma na světě.

Co je kurkuma?

Kurkuma, hlavním kořením kari, je pravděpodobně nejsilnější bylina na světě v boji a potenciálně zvrátit nemoc. To má tolik léčivé vlastnosti, které v současné době tam byli 6,235 recenzovaných článků publikovaných prokazující výhody kurkuma a jeden z jeho renomované uzdravení přípravy sloučenin kurkumin.

To klade kurkumu na vrcholu seznamu jako jeden z nejčastěji uvedených léčivých bylin v celé vědě a další nejoblíbenější studoval byliny obsahují česnek, skořici, ženšen, zázvor a ostropestřec mariánský.

Extrakt imitace kurkuma

Existují dva běžné způsoby, cizoložník extrakt kurkuma:

Přidávání plniva, které mohou, nemusí mít žádnou výživnou hodnotu, nebo může být ve skutečnosti nakonec poškodí vás v dlouhodobém horizontu? Některé běžné plnivo piliny, rýžová mouka, škrob, atd.

Můžete použít barviv barvy dát tradiční kurkuma barvu přidaných plniv. Použití metanil žluté barvy a chromanu olovnatého jsou nejčastější. Použití barev je běžné v zemích, jako je Indie. Tak je nešťastné, protože Indie je největším producentem, spotřebitelem, a vývozce kurkuma na světě. To je známo, že ovlivňují negativně nervový systém těla a může způsobit rakovinu podle některých odborníků.

V porovnání s původním TurmericPlus

Nejjednodušší věc, kterou byste měli dělat, je zjistit, zda je výrobek máte v plánu koupit byl certifikován jako ekologický známým a pokládaný agentury třetí strany. Například v USA. Každý produkt, který je skutečně ekologické, dostane certifikace USDA. Když USDA potvrzuje tento výrobce může dát známku, jako je ten v přímo na, jeho produkt, který vám může zajistit to, je testován. Tento originální a certifikovaný výrobek, samozřejmě, vám dává kvalitní a přesné dávky. To vám dá skutečné výsledky, spíše než aby vám další problémy. Náročné falešné TurmericPlus vůle vás vede k závažné, že mnoho nemocí. Samozřejmě, bude to pro tebe horší.

Kde koupit důvěryhodného TurmericPlus

Chcete-li koupit originální TurmericPlus, raději jít na tuto oficiálních internetových stránkách. Důvody, proč byste měli objednat na těchto oficiálních stránkách, jsou už má certifikát kvality. Tento certifikát zaručí doplňků výživy a materiálu. Nákup z oficiálních internetových stránkách také poskytuje další výhody, jako jsou slevy nebo bezplatnou konzultaci. Takže, co čekáte? Stačí kliknout na tento odkaz, aby vás tam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>