Nejlepší Resveratrol500mg pro ženy: to opravdu funguje?

Resveratrol500mg má mnoho výhod pro ženy, představíme vám nejlepší Resveratrol500mg pro ženy.

Ženy, které mají PCOS produkují mírně vyšší množství testosteronu a jiné androgenní hormony, než je průměr. Ačkoli tyto pohlavní hormony jsou obvykle spojena s muži, ženy mají také malé množství. Zvýšené hladiny u žen s PCOS může přispět k nepravidelné nebo chybějící menstruace, neplodnost, přibývání na váze, akné či přebytečné vlasy na obličej a tělo. Ženy, které mají PCOS také vystaveny vyššímu riziku vzniku dalších zdravotních problémů, jako je cukrovka.

Co je Resveratrol500mg pro ženy?

Resveratrol je druh polyfenolu známý jako stilbenoid, který se vyrábí na vinné révě a borůvky chránit před bakteriální a plísňové infekce, a v menší míře i před UV zářením. Bylo zjištěno, že hrozny rostou ve vlhkých a plesnivé oblastech měl nejvyšší obsah resveratrolu jakéhokoli známého obyčejně spotřebované potraviny / nápoje. Resveratrol je samozřejmě silný proti-houbové sloučeniny a antioxidant.

Když se užívá orálně, resveratrol je dobře absorbován u lidí, ale jeho biologická dostupnost je relativně nízká, protože je rychle metabolizován a vylučován. V preklinických studiích, resveratrol bylo prokázáno, že mají řadu biologických aktivit, které by mohly být použity pro prevenci a / nebo léčení rakoviny, kardiovaskulárních onemocnění a neurodegenerativních onemocnění.

Prospěšná zpráva o Resveratrol500mg pro ženy

Výsledky výzkumu vydané na jaře roku 2014 je uvedeno ke zklamání čokolády a milovníky červeného vína, které resveratrol nemusí pomoci nám žít déle. Ve studii starších osob žijících v Itálii Chianti region, vědci zjistili, že sloučenina byla pravděpodobně spojena s delší životností.

Měřili resveratrol v moči účastníků a porovnání hladin mezi ty, kteří zemřeli během devítileté průběhu studie (očekávalo se, že část zemře, protože účastníci byli ve věku 65 let a starší), a těch, kteří přežili. Hladiny resveratrol byly podobné těm, kteří zemřeli a ti, kteří přežili, což naznačuje, že sloučenina nemá žádný významný vliv na dlouhověkost, alespoň ne v množství, které konzumujeme v potravinách a pití.

Studie o Resveratrol500mg pro ženy

V australské studii s nadváhou hypertenzí mužů a žen po menopauze, vědci monitorovat resveratrol vliv na brachiální tepně, hlavní tepny v horní části paže. Zhoršená průtok krve v této nádobě je spojen s rizikovými faktory, jako je obezita a vysoký krevní tlak. Po konzumaci vysoce biologicky aktivní formu resveratrolu, účastníci prokázáno významné a rychlé zvýšení průtoku krve do hodiny.

Kde koupit Resveratrol500mg pro ženy

Nyní si můžete koupit Resveratrol pro ženy doporučený pouze na oficiálních internetových stránkách. Chcete-li mít Resveratrol500mg zkontrolujte reklama na odkaz tady k návštěvě přímo na oficiálních stránkách. Můžete se dozvědět více zajímavých tipů na koupi Resveratrol500mg pouze na oficiálních internetových stránkách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>