Nejlepší přírodní ingredience Testogen ke zvýšení hladiny testosteronu

Víte, proč Testogen je velmi efektivní pro testosteron booster? Zde budeme vysvětlovat přírodní ingredience Testogen formulované.

TestoGen je prvotřídní kvality, vědecky formulované přírodní testosteron zvýšit doplněk. Jeho trojitý akce recept se zaměřuje na tři různé aspekty veřejného zdraví. Tyto zdravotní výhody jsou stimulovat, posílit a zaostřit. To byl navržen tak, aby pomohl efektivně zvýšit svalovou hmotu a získat svalové hmoty. To může zlepšit své tělo ke zvýšení produkce testosteronu a zvýšení hladiny testosteronu celkově. Proč to Testogen vám pomůže efektivně a významně? Zde jsme vám ukáže přírodní ingredience formulovat Testogen.

TestoGen hlavní posilovací prvky jsou působivé množství kyseliny D-asparagové a Tribulus terrestris. Má přídavkem výhody plynoucí z četnou řadu prvotřídních podpůrných složek, jako pískavice a Panax ginseng. Tam je mnohem popsáno v části složkách tohoto přezkumu.

D-asparagová kyselina

kyselina D-asparagová je amino kyselina regulátor, který pomáhá vyvolávat uvolňování testosteronu hormonů, včetně luteinizačního hormonu. Ve studii NCBI, kyselina D-asparagová zvyšuje produkci LH a testosteronu hormony u člověka i krysy.

pískavice řecké seno

Pískavice má podobný účinek. Antioxidační vlastnosti volných radikálů útočných složka, která může narušit vaši schopnost vyrobit testosteronu a energetické hladiny.

Tribulus terrestris

To je složku rostlinné bázi, který obsahuje saponiny. Ty ukázaly, ke stimulaci přirozeně testosteronu, což vede k růstu svalů, zlepšení fyzické výkonnosti a zvýšení pevnosti.

Ženšen extrakt (Panax)

Panax ginseng je zařízení, ve kterém jsou jeho kořeny používají k výrobě léků. Tato rostlina je známý afrodisiakum, což je důvod, proč se někdy nazývá jako člověk kořen. Jako libido stimulátor, Panax ginseng může pomoci zlepšit svůj sexuální výkon a pomůže vám při získávání silné erekce

Zinek

Součet zinku pomáhá pravidelné hladiny testosteronu v těle. Jeho výhody zahrnují syntézu bílkovin, nárůst svalové hmoty a svalové opravy.

Selen

Selen je stopový prvek, který má antioxidační vlastnosti. Studie prokázaly, že selen doplňky mohou snížit možnost vzniku karcinomu prostaty. Kromě toho podmínky, jako je HIV, Crohnova nemoc, a další jsou spojeny s nízkou úrovní selenu.

Vitamin B2, B5, B6 a

Tyto vitaminy B pomáhají tělu při přeměně sacharidů na glukózu. Je důležité si uvědomit, že glukóza je vaše tělo skutečná paliva a spálí za účelem vytvoření energie. Jsou navíc pomáhají metabolizovat bílkoviny a tuky.

Můžete také najít více přísad do Testogen. Jsou to všechno přirozené. Chcete-li získat všechny výhody tohoto vzorce Testogen, můžete si ho koupit pouze na oficiálních internetových stránkách. Chcete-li navštívit oficiální stránky přímo, můžete kliknout na odkaz spodní tady. To vám pomůže přesměrovat rychle do svých oficiálních internetových stránkách výrobce. 

Testogen