Nejlepší phentermine dávkování je třeba vzít náležitě

Chcete-li mít fentermin, protože věděl, kde přesně phentermine dávkování je velmi důležité. Víte, jak přesně je dávkování?

Fentermin hydrochlorid je indikován jako krátkodobý (několik týdnů) doplněk v režimu snižování hmotnosti, vztaženo na cvičení, behaviorální modifikace a kalorický omezení v řízení exogenní obezity u pacientů s počátečním indexem tělesné hmotnosti ≥ 30 kg / m2. Na svých potřeb založený bude dávka záviset na použití. Nyní se podívejme, jak správné dávkování brát fentermin.

Co je phentermine?

Phentermine je obecný forma značkových léků, jako jsou Phen375, které se používají pro hubnutí. Phentermine snižuje chuť k jídlu a stimuluje tělo rychleji spalovat kalorie. Fastin, bývalý obchodní název pro fenterminu, je již k dispozici ve Spojených státech.

Fentermin je kontrolovaná substance, a měla by být přijata pouze na krátkou dobu (více než tři týdny). Lidé, kteří užívají phentermine by také měla snížit zpět na kalorie a pokusit uplatnit při užívání drog. Phentermine se obvykle předepsán pro lidi, kteří jsou velmi obézní s indexem tělesné hmotnosti (BMI) vyšším než 30 let.

Obvyklá dávka pro dospělé obezity

Dávkování je 8 mg perorálně 3x denně 30 minut před jídlem 15-37,5 mg orálně jednou denně před snídaní, nebo 1 až 2 hodiny po snídani. Použití je krátkodobý (několik týdnů) přísadu v režimu snižování hmotnosti na základě výkonu, behaviorální modifikace a kalorický omezení. Je pro řízení exogenní obezity u pacientů s počáteční tělesné hmotnosti indexu (BMI) 30 kg / m2 nebo větší, nebo BMI 27 kg / m2 nebo větší, v přítomnosti jiných rizikových faktorů (např, kontrolované hypertenze, diabetes , hyperlipidemie).

Fentermin dávkování a podávání

Dávkování by mělo být individuální pro získání odpovídající reakci s nejnižší účinnou dávku. Obvyklá dávka pro dospělé je jedna tableta (37,5 mg) denně, jak je předepsáno lékařem, podávané před snídaní nebo 1 až 2 hodiny po snídani. Dávka může být přizpůsobena potřebě pacienta. U některých pacientů, polovina tablety (18,75 mg) denně, může být adekvátní, zatímco v některých případech může být žádoucí, aby polovina tablety (18,75 mg) dvakrát denně.

Co by měl vzít

Phentermine je k dispozici v pravidelných a orálně se rozpouštějící tablety nebo kapsle v řadě silných, v závislosti na značce. Mělo by být stanovena na nejnižší možné dávce. To také může záviset na vašem zdravotním stavu a tělesné hmotnosti.

Různých značek fenterminu je třeba brát jinak, ale obecně, phentermine je nejlépe přijmout na lačný žaludek jednu hodinu před jídlem snídaně, nebo dvě hodiny po jídle snídani, aby nedošlo k rušení spánku.

Phentermine značku koupit

Doporučená značka fenterminu koupit je Phen375. Kliknutím na tento odkaz se dostanete dovnitř do svých oficiálních internetových stránkách. Tam dostanete návod řádně vzít prášky. Budete také získat právo původní výrobek se zárukou. Využijte speciální nabídku právě teď tím, že nařídí prášky právě teď.