Nejlepší kontrolovat chuť k jídlu pilulky je nutné koupit s vysokou bezpečností

Jste ochotni ztratit nějakou váhu a kontrolovat vaši chuť k jídlu? Přečtěte si tento článek a najít nejlepší kontrolu chuti k jídlu pilulky.

Jíst méně a pohybuje se více jsou základy hubnutí, který trvá. Pro některé lidi, předepsání léků na hubnutí může pomoci. Než se dostanete na předpis hubnutí léku, informujte svého lékaře o zdravotní historii. To zahrnuje nějaké alergie nebo jiné podmínky, které máte; léky nebo doplňky stravy, které užíváte (i když jsou bylinné nebo přírodní); a zda jste těhotná, kojení, nebo plánujete dostat brzy těhotná. Nyní je potřeba vědět, co nejlepší kontroly chuti k jídlu pilulky vhodné a správné pro vás.

5HTP: nejlepší efektivní potlačuje chuť k jídlu

5HTP znamená 5-HTP. Jedná se o typ aminokyseliny. Přesněji řečeno, L-aminokyselina tryptofan se převede 5HTP v těle. 5HTP mohou být synteticky nebo může být odvozen z přírodních zdrojů. Například 5HTP je přirozeně se vyskytující ve významnou úroveň v semenech Griffonia simplicifolia. Tato rostlina roste v západních afrických zemích, jako je Ghana, Pobřeží slonoviny a Togo. V tradiční terapeutické aplikace těchto zemí, list a šťáva z rostliny mohou být použity pro léčení ran a nervových podmínek, a jako afrodisiakum. Mnoho 5HTP výrobky na trhu jsou odvozeny z koncentrovaných extraktů Griffonia simplicifolia.

Je 5HTP bezpečné?

Vzhledem k tomu, že je přirozeně se vyskytující sloučenina v těle, 5HTP je většinou bezpečný pro krátkodobé použití (až 12 týdnů). Avšak ti, kteří se stávajícími zažívací potíže by měli být opatrní a mluvit s lékařem, protože tam jsou zprávy o gastrointestinálních vedlejších účinků, včetně nevolnost, zvracení, bolesti břicha a průjem. Také se vyhněte přičemž tento doplněk pokud již užíváte antidepresiva (jako jsou SSRI nebo MAOI), nebo svědky zdravotním specialistou duševní pro těžká deprese nebo bipolární poruchou. 5HTP bylo známo, že zvýšení sebevražedných sklonů.

Výzkum 5HTP pro hubnutí

V jedné klinické studii, dávka 900 mg 5HTP byla pořízena denně po dobu 12 týdnů od obézních pacientů. Na konci studie, hmotnost byla snížena v průměru o 1,7 kg (bez omezení příjmu) a 3,3 kg (s dietní omezení). Další studie ukázala, že 750 mg 5HTP užívá každý den po dobu dvou týdnů snížení tělesné hmotnosti, příjmu sacharidů a příjem tuků u diabetiků s nadváhou.

Nyní jste známý nejlepší doplněk pro potlačuje chuť k jídlu. Výběr správných pilulky s 5HTP je snadné. Můžete najít a koupit tento produkt pouze na oficiálních stránkách EvolutionSlimming. Teď si tento produkt klepnutím na odkaz URL, kterou poskytujeme přímo tady. Získáte speciální nabídku z EvolutionSlimming získat skutečné 5HTP potlačuje chuť k jídlu pilulky.