Nejlepší kolagen krém na rány, které ve skutečnosti pracují pro mladší vzhled

Zde je nový produkt kolagenu krém na rány s mnoha výhodami. Můžete si přečíst recenze na následujícím článku.

Kolagen je bílkovina, která dává pokožce pevnost v tahu, hraje klíčovou roli v každé fázi hojení ran. To přitahuje buněk, jako jsou fibroblasty a keratinocyty, na ránu, který podporuje debridement, angiogeneze a reepithelialization. Kromě toho, kolagen poskytuje přirozenou skelet nebo substrát pro nový růst tkáně.

o kolagenu

Kolagen obvazy stimulovat růst nové tkáně a podporuje ukládání a organizaci nově vytvořených kolagenových vláken a granulační tkáně v ráně posteli. Tyto obvazy chemicky vážou na matrix metaloproteinázy (MMP) byla nalezena v extracelulární tekutině rány. MMP normálně napadají a rozkládají kolagen, takže to bylo si myslel, že obvazy, které obsahují kolagen dát MMP alternativní zdroj kolagenu, takže začíná přirozený tělesný kolagen k dispozici pro normální hojení ran.

Léčí celou řadu ran

Kolagen pomáhá přenést do mnoha typů buněk, včetně fibroblastů a keratinocytů na ránu, která hraje významnou roli při zvyšování růstu tkáně v poraněné posteli. Tyto vlastnosti mohou pomoci pomáhat lékařům s débridementu infikovaných tkání v ráně a podporovat přirozený růst nastat. Kolagen obvazy jsou vhodné pro množstvím ran typů včetně proleženin, drobných popálenin, vředů, chronických ran a velké otevřené řezy.

Jeho flexibilita a komfort pro pacienta, aby kolagen go-oblékání, pokud jde o hojení ran. Jediné konkrétní typy ran, které nemohou být léčeny s kolagenovými vlákny jsou Popáleniny třetího stupně, úrazy, které vznikly do krusty nebo spálené mrtvé tkáně nebo pacienta která vykazuje příznaky alergie na dobytek, ptáků nebo prasat produktů.

kolagen obvazy

Kolagen dresinky včetně Promogran obvazy, SkinTemp, Nugel, Fibracol zálivkou, kolagenu zálivkou, hojení gel, Fibracol převazy ran a Prisma kolagen oblékání. Kolagen obvazy jsou použity na pomoc středně těžké až těžké secernující rány hojí. kolagen obvazy podporují hojení udržováním rány vlhké a zároveň absorbovat výpotek. Univerzální a absorpční, kolagen obvazy lze řezat, aby se vešly ránu. Některé kolagen obvazy jsou k dispozici jako lana pro balení hluboké rány. Naše Kolagen výběry patří Johnson a Johnson populární Promogran obvaz.

bagatelizovat infekce

Dalším příznivým aspektem pro použití kolagenu obvaz je jeho schopnost redukovat výskyt infekce rány. Kolagen může pomoci instance řídicí bio-zatížení zabránit, která v podstatě nahromadění bakterií obývá povrch před tím, než byla sterilizována. Vrstvením bariéru mezi rány a okolní bakterie, jakož i jeho výroby šíření antimikrobiální činidla kolem rány, celkové riziko nákazy se sníží.

minimalizovat podráždění

Kolagen obvazy mají typicky nepřilnavé vlastnosti tak, aby obvaz zůstane stlačena, zatímco pocit uvolnění, což eliminuje obvaz lepení na sušené výměšků poraněné oblasti. Nicméně, krycí obvazy zapotřebí při použití kolagenu obvaz. V kombinaci s jeho vlastnostmi pobytu měkké, stejně jako výrobu ideální vlhké prostředí pro ránu, může kolagenová vlákna pomoci snížit podráždění a nepohodlí. Kolagen obvazy může zůstat typicky aplikuje na ránu pro asi sedm dní. To bude také minimalizovat přepínání obvazy.

Nejlepší kolagen na rány koupit

Doporučujeme, abyste se XYZSmartCollagen. To XYZSmartCollagen lze zakoupit na oficiálních stránkách. Kliknutím na odkaz najdete na oficiálních stránkách tohoto XYZSmartCollagen. Bude velmi důležité, aby tento produkt koupit na oficiálních internetových stránkách, aby si speciální cenu se zárukou. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>