Nejjednodušší způsob, jak najít TurmericPlus pro váš doplněk stravy

TurmericPlus má tolik výhod pro svého jídelníčku. Tento článek vám ukáže, nejjednodušší způsob, jak najít turmericplus podpořit svůj jídelníček.

(Curcuma longa) Oddenek (podzemní stonek) Curcuma longa, člen rodiny zázvoru, se získá žlutý koření kurkuma. Je to již dlouho používá v Indii a Asii jako bylinné léky a potraviny. To také hraje důležitou roli ve východních kulturách. Obchodníci představil kurkumu do Evropy v 13. století, kdy byl nazýván indický šafrán, protože to vypadalo podobně jako koření šafránu. Je zodpovědný za barvu kari pokrmů a americká hořčice.

Kurkuma a jeho síla získat hubnutí

Výzkum ukázal, že kurkuma extrakty mohou snížit hladinu cholesterolu v krvi – zvláště LDL špatný cholesterol. To má na snižování hladiny lipidů vlastnosti. To může snížit hladinu cholesterolu v krvi a výhody hubnutí snížením tukové tkáně přírůstek hmotnosti. Termogeneze je proces, který probíhá, když je tuk spálil centrálního nervového systému, aby se udržela tělesnou teplotu.

V nové studii s názvem, Kurkumin indukuje hnědé tukové fenotyp podobný v 3T3-L1 a primární bílých adipocytů, korejské výzkumníky zavedené poprvé, že kurkumin je schopna indukovat zhnědnutí tukových buněk bílých (adipocytů) prostřednictvím alespoň čtyř různých mechanismů:

Jak to funguje?

Působí tak, že zvýšení exprese hnědé tukové specifických genů. Tím, že stimuluje produkci nových mitochondrií, jak o tom svědčí zvýšenou aktivitou elektronového transportního řetězce a zvýšení oxidace mastných kyselin.

Zvýšením hladin proteinové hormon-senzitivní lipázy a p-acyl-CoA-karboxylázy, dva markery, které hrají roli při zvyšování tuk degradující procesy (lipolýzu) a potlačení nové výroby tuku (lipogeneze). Zvyšuje aktivitu AMP-aktivované proteinkinázy (AMPK). AMPK aktivita je něco buněčné metabolické hlavním vypínačem, který zvyšuje metabolickou homeostázu, který je často v rovnováze s nadváhou a obézních jedinců.

Proč by měl najít TurmericPlus

Kurkuma má dobrý bezpečnostní záznam – což znamená, že i při vysokých dávkách, tam nezdá se, že by toxické účinky. Existuje jen několik výjimek, přestože -turmeric může zvýšit aktivitu žlučníku, což je obvykle dobrá věc, pokud máte žlučové kameny, v kterémžto případě to bude bolet jako Mofo. Stejně tak lidé s ledvinovými kameny musí být opatrní. VŽDY, poraďte se se svým doc předtím, než jdete přidat nějaké doplňky nebo změny do svého jídelníčku. Budou s největší pravděpodobností být v pohodě s vámi přidáním kurkumu v, ale možná budete muset upravit léky, pokud máte pre-existující stav. Capisce?

Nejjednodušší způsob, jak najít TurmericPlus

Takže, kde je nejjednodušší způsob, jak najít TurmericPlus nikdo lepší, než stačí kliknout na tento odkaz a koupit z oficiálních internetových stránek? Nákup z oficiálních webových stránek vám kvalitu a dobrou cenu; budete také získat další výhody, jako jsou slevy a bezplatné konzultace. Získat jednat o nalezení originální a zaručené TurmericPlus na oficiálních stránkách prostřednictvím stránky pořadí tady. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>