Najlepiej phentermine dawkowanie należy podjąć właściwie

Jeśli chcesz wziąć phentermine, znając dokładnej phentermine dawkowanie jest bardzo ważne. Czy wiesz, jak dokładnie dawkowanie jest?

chlorowodorek fenterminy oznaczono w krótkim czasie (kilka tygodni) dodatek w schemacie redukcji wagowych w ruchu, zmianę zachowania i restrykcji kalorycznej w leczeniu egzogennego otyłości u pacjentów z początkowego wskaźnika masy ciała ≥ 30 kg / m2. W oparciu o jego potrzeby, dawkowanie będzie zależeć od zastosowania. Teraz przyjrzyjmy się, jak prawo dawkowanie biorąc phentermine.

Co jest phentermine?

Phentermine jest ogólną formą leków markowych, takich jak Phen375, które są wykorzystywane do utraty wagi. Phentermine zmniejsza apetyt i pobudza organizm do szybszego spalania kalorii. Fastin, dawna nazwa marki phentermine, nie jest już dostępna w Stanach Zjednoczonych.

Phentermine jest kontrolowana substancja, i powinny być podejmowane tylko przez krótki okres czasu (nie więcej niż trzy tygodnie). Osoby biorące phentermine powinny również wyciąć z powrotem na kalorie i starają się wykonywać podczas przyjmowania leku. Phentermine jest powszechnie przepisywany dla ludzi, którzy są bardzo nadwagą ze wskaźnikiem masy ciała (BMI) większym niż 30.

Zwykła dawka dla dorosłych na otyłość

Dawka wynosi 8 mg doustnie 3 razy dziennie po 30 minut przed posiłkiem 15 do 37,5 mg, doustnie, raz dziennie przed śniadaniem lub 1 do 2 godzin, po śniadaniu. Zastosowanie to krótkie okresy czasu (kilka tygodni) dodatek w reżimie redukcji wagowych w ruchu, zmianę zachowania i restrykcji kalorycznej. To jest zarządzanie egzogennego otyłości u pacjentów z indeksem początkowej masy ciała (BMI) 30 kg / m2 lub więcej, lub BMI 27 kg / m2 lub większy w obecności innych czynników ryzyka (na przykład nadciśnienie kontrolowanym cukrzycy , hiperlipidemia).

Fentermina podawania i dawkowanie

Dawka powinna być indywidualnie w celu uzyskania odpowiedniej odpowiedzi z najmniejszą skuteczną dawkę. Zazwyczaj dawka dla dorosłych wynosi jedną tabletkę (37,5 mg) dziennie, zgodnie z zaleceniami lekarza, podawanych przed śniadaniem lub 1 do 2 godzin, po śniadaniu. Dawkowanie może być dostosowane do potrzeby pacjenta. U niektórych pacjentów, połowa tabletki (18,75 mg) dziennie mogą być wystarczające, natomiast w innych przypadkach, może być pożądane aby podać połówek tabletek (18,75 mg) dwa razy dziennie.

Co należy wziąć

Phentermine jest dostępny w regularnej i doustnie rozpuszczanie tabletek i kapsułek w różnych mocach, w zależności od marki. Powinno być określone przy możliwie najniższych dawek. To może również zależeć od twojej kondycji i masy ciała.

Różnych marek phentermine należy inaczej, ale w ogóle, phentermine najlepiej przyjmować na pusty żołądek godzinę przed jedzeniem śniadania lub dwie godziny po zjedzeniu śniadania, aby zapobiec zakłócaniu snu.

marka phentermine kupić

Zalecana marką phentermine kupić jest Phen375. Klikając na link, dostaniesz wewnątrz na swojej oficjalnej stronie internetowej. Tam otrzymasz wskazówki do podjęcia pigułki prawidłowo. Będziesz także uzyskać prawo oryginalny produkt z gwarancją. Otrzymuj oferty teraz zamawiając pigułki teraz.