Kurkuma doplňky vedlejších účinků a bezpečnosti, aby se o zdraví

Vezme-li doplněk, je nutné znát názory a vedlejší účinky. Jaký je potenciál kurkuma doplňky vedlejší efekt?

Kurkuma, hlavním kořením kari, je pravděpodobně nejsilnější bylina na světě v boji a potenciálně zvrátit nemoc. To má tolik léčivé vlastnosti, které v současné době tam byli 6,235 recenzovaných článků publikovaných prokazující výhody kurkuma a jeden z jeho renomované uzdravení přípravy sloučenin kurkumin. Znamená to, kurkuma opravdu funguje? Existuje nějaký potenciální vedlejší účinek užívání tohoto kurkuma doplněk?

Jak bezpečné je kurkuma?

Bylo provedeno mnoho klinických studií s použitím kurkuma a kurkumin různých onemocnění a nedošlo k žádnému významnému nežádoucím účinkem hlášeným. Ve skutečnosti, vzhledem k jeho bezpečnostního profilu, se má za to, že kurkuma nebo kurkumin by mohl být dobrým netoxický alternativa k NSAID, anti-artritické léky atd Vzhledem ke své jedinečné bezpečnostní profil, kurkuma může dokonce působit proti vedlejší účinky léků a léčby rakoviny.

Má příliš mnoho kurkuma mají vedlejší účinky?

Oba kurkuma a kurkumin, jeho hlavní účinnou látkou, jsou obecně považovány za bezpečné a bez vážnějších vedlejších účinků. Přesto někteří lidé se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, když se s nimi ve velkých dávkách jako doplňky. Některé kurkuma prášky mohou být také vysoký obsah olova, těžký kov, který je zvláště toxické pro nervový systém.

Pokud kurkuma je bezpečný, proč jsem se čelit vedlejší účinky?

Některé několik faktorů, může být kvůli které člověk může čelit vedlejší účinky kurkumy.

Dávka: Vysoké dávky kurkuma je pravděpodobnější, že způsobí nežádoucí účinky než nízké dávce.

Forma: Kurkuma doplňky jsou více pravděpodobné, že způsobí nežádoucí účinky než koření.

Čas: Některé nežádoucí účinky, jako jsou žaludeční potíže jsou přechodné, takže nebudete čelit to v dlouhodobém horizontu. Nicméně dlouhodobé užívání vysokých dávek doplňků může být škodlivé.

Doba užívání kurkuma: Neexistuje žádný konkrétní čas přijet kurkumu. Nicméně, pokud jste jej užívat na lačný žaludek, nebo v blízkém okolí v době užívání léků byste mohli čelit vedlejší účinky.

Kvalita: Vždy se rozhodnout pro horní značka kurkumy doplněk nebo organickou kurkuma, aby se zabránilo riziku kontaminace těžkými kovu a falšování.

Nejlepší bezpečné kurkuma vzít

Nejlepší kurkuma, aby je TurmericPlus. TurmericPlus pochází z all-přírodních složek klinicky schváleny FDA. To je originalita vyrobena pro bezpečné používání. Však dávejte pozor, aby při dávkování. Musíš dělat, co se informace o láhvi. Nyní si můžete koupit TurmericPlus pouze na oficiálních stránkách, aby se zabránilo falešnou. Kliknutím na odkaz zde na vás přesměruje na oficiálních stránkách autorizovaného TurmericPlus. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>