Koupit kolagen pilulky prémii pro anti-aging, že absolutně funguje

Mnoho obchodů již zobrazí doplněk kolagenu na jejich polici, ale že nejlepší doplněk můžeme dostat? Tento článek bude s vámi podělit, jak si koupit kolagen pilulky prémii pro anti-aging.

Mnozí z nás jsou uživatelé doplnit. A potravinových doplňků, nejsem jen s odkazem na multivitamíny. Doplňky stravy jsou nejen vitamíny a minerální doplňky, jako je vitamin B komplex a prášky vápníku, ale i bylinné a další doplňky, jako glukosamin sulfát a lutein pilulky. Tak, jak byste měli jít o výběru toho pravého?

Poraďte se s lékařem nebo lékárníkem

My se často ptají čtenáře mluvit s lékařem, ale v tomto případě se poraďte se svým lékárníkem, zejména pokud užíváte dlouhodobě léky. Bylinné doplňky, například, se může ve směsi s léky nebo snižují účinnost léčiva vyvolat nežádoucí účinky.

Například, St John tečkovaná může snižovat účinnost antikoncepčních pilulek. Některé další doplňky, jako jsou česnek, může zasahovat do vašeho krevního srážení schopnost Něco mít na paměti, pokud máte nadcházející operaci plánováno. Tyto účinky mohou být život ohrožující, takže byste měli vždy poradit se svým lékárníkem před zahájením nového doplňku.

Být štítek detektivní

Be LaAll bylinné doplňky, musí nést na etiketě název byliny, úplný seznam složek, které slouží velikosti, účinných látek, množství a informací výrobce. Pokud máte na výběr, zvolte přírodní doplňky stravy, které nesou logo USP Verified. To znamená, že výrobek splňuje požadavky stanovené amerického lékopisu. Pokud máte pochybnosti, měli byste vždy výzkum více přihlášení k dietní databáze Supplement Label od National Institutes of Health.

V Kanadě, dodatek by měl nést buď číslo přírodní produkt (NPN) nebo drog identifikační číslo (DIN). To znamená, že výrobek splňuje standardy stanovené Health Canada bel detektiv.

Nekupujte nejlevnější či nejdražší doplněk

Doplňky nemusí být drahé, že vysokou kvalitu a efektivitu. Vitamin C je možné zakoupit za haléře denně. Ale jestliže jeden doplněk značkou mezi několika možnostmi podobných výrobků o 40% levnější než všichni ostatní, pravděpodobně je to dobrý důvod, proč je třeba zabránit tomu, aby jeden. Některé z nejlevnějších doplňků mají složky ve formě, která může být těžké pro tělo absorbovat.

Ve výběru potravin, není to Jste to, co jíte, ale spíše Jste to, co potraviny vaše tělo absorbuje. Totéž platí i pro doplňky stravy. Proto pozor na typy doplňků, které využívají snadno stravitelné formy živin kupujete. Například nádherné protizánětlivé bylina kurkuma lze zakoupit ve své standardní podobě na jednu čtvrtinu nákladů na formuláři s názvem kurkuma fotografie některé s Meriva.

Ale výzkum ukazuje, že Meriva se vstřebává až 10 krát lepší než standardní formě kurkumy. Takže nejlepší hodnota pro množství kurkumy, který se vstřebává do těla ve skutečnosti pochází z vyššími cenami volby. Pokud Těším se kurkuma jako klinická studie prokázáno, živiny a zabránit Alzheimerovou chorobou 20 let od nynějška, zvolím formu Meriva kurkumy získat co nejlepší možnou absorpci.

Koupit doplňky pouze na oficiálních stránkách

Doplňků produkt, jako kolagenu produkt je velmi běžné ve společnosti. Tento jev může přinést problémy, jako je padělán a také falešný produkt. Kromě tipů sdílíme výše, jiný způsob, jak udržet kvalitu i originalita je nákup na oficiálních stránkách. Oficiální stránky udržet kvalitu výrobku, protože mají bezpečnostní certifikát od autority; ale také udržet službu doručení pomocí dobrého agenta doručení. Tak, vaše spokojenost se stává jejich prioritou. Aby vás na oficiálních stránkách je velmi snadné; stačí kliknout na tohle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>