Kolik doplněk s 5HTP stát oficiálně?

Chystáte se koupit doplněk 5HTP? Výběr správného doplněk s 5HTP je nyní snadné tady se speciálním náklady 5HTP.

Víte, kolik činí náklady 5HTP? 5HTP je velmi dobře známý vzorec pro mnoho problémů, pokud jde o uvolnění stresu, deprese, úzkost, a hubnutí. Ke koupi tohoto produktu je různý. Nicméně, mnoho lidí si ji koupili od jen získat speciální slevu. Zde budete přesměrováni na dostat produkt na oficiálních stránkách. Nicméně, musíte vědět, na první pohled, co je doplňkem 5HTP je k cíli. Přečtěte si tento článek a ploutve recenze.

Co je 5HTP?

5HTP se převede v těle do mozku chemický messenger serotoninu. Serotoninu v mozku působí jako chemický posel, a má vliv na většinu buněk v mozku, včetně spánku, chuti k jídlu, nálady a sexuální touhy.

5HTP je odvozen od západoafrického Griffonia simplicifolia stromu, což je jediná přírodního zdroje k dispozici, pomocí speciálně vyvinutého proces, který zachová stejně účinné látky jak je to možné. Doplněk je pak zapouzdřen v plně vegetariánské celulózy, kapsle, z nichž každý poskytuje 100 mg 5HTP (ve formě aminokyselin).

Je 5HTP bezpečné?

Vzhledem k tomu, že je přirozeně se vyskytující sloučenina v těle, 5HTP je většinou bezpečný pro krátkodobé použití (až 12 týdnů). Avšak ti, kteří se stávajícími zažívací potíže by měli být opatrní a mluvit s lékařem, protože tam jsou zprávy o gastrointestinálních vedlejších účinků, včetně nevolnost, zvracení, bolesti břicha a průjem. Také se vyhněte přičemž tento doplněk pokud již užíváte antidepresiva (jako jsou SSRI nebo MAOI), nebo svědky zdravotním specialistou duševní pro těžká deprese nebo bipolární poruchou. 5HTP bylo známo, že zvýšení sebevražedných sklonů.

interakce

5HTP zvyšuje mozku chemické látky zvané serotonin. Některé léky na depresi také zvýšit serotonin. Užívání 5HTP spolu s těmito léky na depresi může zvýšit serotonin příliš mnoho a způsobit závažné nežádoucí účinky včetně srdeční problémy, svalový třes, a úzkost. Neužívejte 5HTP, pokud užíváte léky proti depresi.

Kde koupit 5HTP cenu

5HTP se nachází v drogeriích, obchodech se zdravou výživou a online asi 10 dolarů na $ 20 a láhev. Ujistěte se, že se podívat na čistou 5HTP nebo Griffonia simplicifolia extraktu na láhvi. Snažte se vyhnout přídatné látky, plniva nebo pojiva. Před přijetím to, ujistěte se, poraďte se se svým lékařem, aby se ujistil, že nejsou žádné jiné věci, které by mohly být užívající které mohou zvýšit hladinu serotoninu v negativním způsobem.

Nyní si můžete koupit výrobek pouze na certifikované a oficiálních internetových stránkách. Zde je v EvolutionSlimming. Místo je oficiálním dodavatelem od výrobce s zvýhodněnou cenu prodejce. Můžete také získat speciální slevu a nabízí při nákupu produktu přímo na EvolutionSlimming. Nyní klikněte na uvedený odkaz. Budete navštívit oficiální webové stránky z EvolutionSlimming.

 5-HTP