Kde získat nejlepší 5HTP léčbu a výhody

Už jste někdy slyšeli o 5HTP? No, léčba 5HTP se běžně používá k uvolnění úzkosti, nespavost, hmotnost a stresovou poruchu.

Když se cítíte špatnou náladu každý den, budete muset takový doplněk k jeho snížení. 5HTP může být nejlepší pro snížení nebo ovládat své nálady změn, včetně stresu a úzkosti. Užívání doplněk 5HTP může být dobrým lékem na tělesné zdraví, jako je kontrola chuti k jídlu a poruchy deprese. Proto je nutné si přečíst tento článek přesně vědět, použití tohoto 5HTP.

5HTP: co je to? Co je to dobré pro léčbu?

5HTP (5-HTP) je aminokyselina, která vaše tělo přirozeně vyrábí. Že se nenachází v potravinách, ale je vytvořen z jiné aminokyseliny, tryptofanu. Tryptofan se nachází v high-protein potravin, zvířat, jako je maso, drůbež, mořské plody, mléčné výrobky a vejce. 5HTP doplňky jsou obvykle vyrobeny z Griffonia simplicifolia, dřevnaté africký keř. Tato semena rostlin přirozeně obsahují 20% 5HTP. Ve Spojených státech, 5HTP se prodává jako over-the-counter doplněk pro celou řadu podmínek, včetně úzkosti, deprese, poruchy spánku, migrény, ADHD, a fibromyalgie.

Je také populární podpory ztráta hmotnosti, protože to může pomoci snížit chuť k jídlu. Důvod, proč 5HTP je potenciálně užitečné pro mnoho různých poruch, je to, že jakmile je požití, dostane převedeny do dvou důležitých master chemických látek, jako jsou serotonin a melatonin.

5HTP a léčba deprese

Vzhledem k tomu, serotoninu je známý přínos v léčbě deprese, 5HTP se, že hraje případně pozitivní roli při zmírnění symptomů deprese. Dodatek roli v léčbě deprese, pokud existuje, je stále předmětem výzkumu.

Úzkost

Důkazy o účincích 5HTP úzkosti je nejasný. Předčasné výzkum ukazuje, že při 25-150 mg 5HTP ústy každý den spolu s karbidopou Zdá se, že zmírnění příznaků úzkosti u lidí s úzkostnými poruchami. Nicméně, další brzy výzkum ukazuje, že užívání vyšších dávek 5HTP, 225 mg denně nebo více, Zdá se, že úzkost horší. Také, přičemž 60 mg denně 5HTP přes žíly nesnižuje úzkost u lidí s panických poruch.

potlačení chuti k jídlu

Studie na potkanech nalezeny snížený příjem potravy a úbytek hmotnosti při podávání G. simplicifolia extraktu. Malá (N = 20) klinická studie hodnotila účinek extraktu na sytosti mezi žen s nadváhou. Snížení chuti k jídlu a snížení průměrného indexu tělesné hmotnosti byly prokázány ve 4 týdnech.

5HTP pro režim spánku

5HTP doplňky dařilo o něco lépe při nespavosti. 5HTP snížily čas potřebný k dostat ke spánku a snížil počet nočních probuzení.

Kde získat léčbu 5HTP

Chcete-li mít tento dodatek, aby byly všechny výhody léčby, to je lepší koupit na oficiálním internetovém obchodě. Původní 5HTP produkt, který doporučujeme je doplněk z EvolutionSlimming. Tento dodatek je důvěryhodný a klinicky testována pomocí lékařských recenze a studie. Proto tento originální 5HTP z EvolutionSlimming se hodně doporučuje užívat. Kliknutím na odkaz se dostat do svých oficiálních internetových stránkách teď.