Kde koupit levné TurmericPlus pro zdravé tělo

Kurkuma dává mnoho výhod, jako je snížení krevního tlaku a ztráta hmotnosti. Kde je koupit levný TurmericPlus, aby se vaše tělo zdraví?

Ve Spojených státech, kurkuma je nejlépe známý jako koření. To je jeden z hlavních složek kari. V Indii a dalších částech Asie, kurkuma se používá k léčbě mnoha zdravotních podmínek. Předpokládá se, že mají protizánětlivé, antioxidant, a možná i protirakovinné účinky.

Výživný uvnitř kurkuma

Kurkuma je koření, které pochází z kurkumy rostlin. To je běžně používané v asijské potraviny. Asi víte, kurkumu jako hlavní koření kari. Má teplé, hořkou chuť, a je často používán k aromatizaci nebo barva kari prášky, hořčice, máslo, a sýrů. Nicméně, kořen kurkumy je také používán široce, aby se lék. Obsahuje žluté barvy látku zvanou kurkumin, která se často používá k barvení potravin a kosmetiky.

Kurkumin, látka v kurkuma, může pomoci snížit zánět. Některé studie naznačují, že by to mohlo zmírnit příznaky osteoartrózy a revmatoidní artritidy, jako je bolest a zánět. Jiné sloučeniny v kurkuma může být i léčivé.

V laboratorních testech se zdá, že kurkumin blokovat růst některých typů nádorů. Jedna studie ukázala, že kurkuma extrakt obsahující kurkumin by v některých případech. To může stabilizovat kolorektálního karcinomu, který nebyl pomáhal jiné druhy léčby. Je však zapotřebí další výzkum

Výhody kurkumy

Antidepresiva

Časopis Fototerapie Research zveřejnila výsledky úžasné, inovativní studii minulý rok. Studie se 60 dobrovolníků s diagnózou na hlavní depresivní poruchy (MDD), jako je například maniodepresivní psychóza, a skupinu rozdělit určit, jak u pacientů léčených pomocí kurkuminu dařilo proti fluoxetin (Prozac), a jak kombinace obou. Nejenže to bylo zjištěno, že všichni pacienti tolerovány kurkumin dobře, ale zjistili, že kurkumin byl stejně účinný jako Prozac při zvládání deprese.

anti- zánětlivé

Ačkoli akutní (krátkodobé) zánět je výhodné, může se stává velkým problémem, když je chronické (dlouhodobé) a nevhodně nasazeno na tělo vlastním tkáním. Ukazuje se, že kurkumin je silně protizánětlivě, to je tak silný, že se shoduje účinnost některých protizánětlivých léků kurkumin bloky NF-kB, molekula, která cestuje do jádra buňky a zapne genů příbuzných zánětu. NF-kB se předpokládá, že hraje významnou roli v mnoha chronických chorob.

Kde koupit cenově TurmericPlus

Je snadné najít kurkuma extrakt na trhu. Si můžete koupit na trhu, v obchodě nebo v obchodech s drogami. Velký obchodní dům, starat se o, a jiní také prodávat kurkuma doplňky v tomto stánku. Nicméně, nikdo nemůže zaručit kvalitu produktu. Je třeba dávat pozor na to. Takže koupit kurkuma doplněk na těchto oficiálních internetových stránkách je dobrá rada. Následujte tento odkaz, aby vás tam a můžete si koupit levné kurkuma extrakt v dobrém stavu. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>