Jsou glukomannan doplněk pilulky účinné pro hubnutí?

Jsou glukomannan doplněk pilulky účinné pro hubnutí? Chcete-li vědět účinnosti, měli bychom vědět více o glukomannanu.

Glukomannan je cukr vyrobený z kořene konjac rostlina, která byla použita po staletí v tradiční japonské kuchyni jako zahušťovadlo nebo gelovací činidlo. Je tak vyhlášená v Japonsku, které má dokonce svou vlastní přezdívku, koště střev, která vám dává dobrou představu o tom, jak to funguje. U několika málo kalorií, glucomannan vytváří pocit plnosti tím, že absorbuje vodu a rozšíření k vytvoření objemné vlákno v žaludku.

Je to bezpečné?

Mezi nejčastější stížnosti na užívání glukomannan jako doplněk v několika studiích bylo přechodné nadýmání a zemního plynu. Výzkumníci cítí, že toto může být kvůli náhlému zavedení vlákna do diety s nízkým obsahem vlákniny. Většina z nich byla neodradil tímto mírným nepříjemnosti a během několika týdnů, tyto nežádoucí účinky odezněly. Kromě toho, glukomannan se objeví v bezpečí.

Jak to funguje?

Glukomannan může fungovat v žaludku a střev tím, že absorbuje vodu za vzniku objemné vlákna, které léčí zácpa. Může také zpomalit vstřebávání cukru a cholesterolu ze střeva, pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi při cukrovce a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

To opravdu funguje?

Studium mechanismů je vždy zajímavé, ale to, co opravdu chceme vědět, jestli tohle vede ke skutečné liber ztrátě. Naštěstí máme několik randomizované kontrolované studie na glukomannanu. Tyto typy studií jsou zlatým standardem vědecké experimenty na lidech. V největší z nich, 176 zdravých lidí s nadváhou byli náhodně rozděleni do spolknout buď doplnit glukomannanu nebo placeba (fiktivní pilulku), zatímco na nízkokalorickou dietou. Tři různé glukomannan doplňky byly testovány, s měnícími se dávkami. Někteří také měli jiná vlákna přidána k nim.

Proč by měla glukomannan výhody

Zatímco výzkum se stále vyvíjí a FDA nedal svůj souhlas k žádným zdravotních tvrzení glucomannan produkt nebo hubnutí, předběžné studie jsou slibné. V jednom 2007 studie zveřejněné v časopise British Journal of Nutrition, účastníci užívající kombinační doplněk glukomananového a psyllium slupek ztratil asi 10 liber za 16 týdnů ve srovnání s 1,7 liber ztracených ve skupině s placebem. Další studie s použitím pouze glukomannan prokázala v průměru o 5,5 liber ztracených během osmi týdnů, a to bez jakýchkoli dalších diet nebo změny životního stylu.

Kde mohu získat více informací?

Můžete získat informace z oficiálních internetových stránkách, který dává nějaké pozadí a tipy a hraných fotografie konjacové kořen a glukomannan prášku. Už jste vyzkoušeli tyto nudle nebo přijaly glukomannan doplňky? Dejte mi vědět, jestli se vám líbí nudle. Také vědět, jak připravit je, nebo pokud jste měl nějaký úspěch s formou doplňků.

Co mám koupit?

No, nemusí být zmateni o nejlepší glukomannanu doplněk, který pracuje efektivně pro hubnutí. Doporučujeme, abyste se na Proto-Col SlimFizz. Tato Proto-Col SlimFizz dává více výhod s přírodním a bezpečným způsobem. Samozřejmě, že je k dispozici pouze na oficiálních internetových stránkách. Z tohoto důvodu, klepněte na příkaz odkaz tady, aby vás i nadále oficiálních internetových stránkách. To je ten správný čas, aby se na Proto-Col SlimFizz. To je zcela na vás.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>