Jaké jsou důkazy testosteron doplněk pro vousy?

Máte někdy znát vztah testosteronu a vousy? Zde si ukážeme vám úžasné testosteronu příplatek za vousy.

Někteří lidé jsou přirozeně nadaný na roste velmi husté vousy, zatímco ostatní muži se snaží přidat ještě několik chloupky k jejich bradě. Toto je často vysvětlen genetikou, aniž by dále diskutovat o důvodech. Jste geneticky náchylní k produkci malého množství testosteronu a DHT. Vaše tělo si těžce využívající hormonů v receptorech. To dělá geneticky schopni nechat si narůst plnovous. Nicméně, jak je testosteron doplněk pro vousy?

Důkazy o testosteronu a vousů

Testosteron je hormon zodpovědný za normální růst a vývoj mužských pohlavních orgánů a pokračování sekundárních pohlavních znaků. Nízké hladiny testosteronu u mužů může vést k sexuální dysfunkce, neplodnosti, ztrátě těla a obličeje vlasy a mužské osteoporózy. Lékaři mohou předepsat aktuální testosteronu krémy a gely pro doplnění produkce tělesné testosteronu.

Každý, kdo se narodí s geneticky náchylný schopností pro pěstování vousů. Co určuje rychlost a hustotu vousů na osobě je, že jak aktivovaný, že schopnost je celkovým celoživotní expozici testosteronu. Můžete spíše získat představu o tom, kolik inaktivovaná vousy vlasy máte pečlivě pocit povahu vašeho broskvové chmýří.

Normální obličeje růst vlasů

Normální růst vousy je určena hormonu testosteronu vylučován varlaty a genetickou dispozicí. Například některé etnické skupiny, jako indiána, nepěstují vousy. Kromě toho, bez ohledu na to, jaké jsou vaše rasa, pokud váš dědeček a otec měl velmi málo vousy, je velká šance, že jste taky nebude vyvíjet plnovous. Růst vousů je spuštěna během puberty, což u některých mužů může nestane, dokud nejsou v jejich střední-20s.

Jak testosteron a DHT stimulují růst vousů

Testosteron a DHT může mít nezávislé role v regulaci mužského obličeje růstu vlasů, tj T pro vlasového folikulu penetraci a DHT na podporu lineárního růstu. Je však třeba si určitě vzít přirozený doplněk nebo léčbu získat bezpečné používání. Tímto způsobem bude vaše tělo není vypnut vlastní výroby (samozřejmě), a vyšší hladiny hormonů vyrobené vlastního těla budou stále zvyšovat svou obličeje růst vlasů.

Nejlepší doplněk Testosteron

Nejlepší doplněk, který vám může pomoci zvýšit a zvýšit testosteron je Testogen. Tento Testogen je vyroben z přírodních surovin. TestoGen je produkt naloženo s účinnými látkami, které podporují zlepšené hladiny testosteronu. Tento produkt je cenově dostupné a ideální pro sportovce a kulturisty, nebo lidi, kteří chtějí cítit svěží bojem proti negativním dopadům nízkou hladinu testosteronu hormonu. Pravděpodobně nejlepší ze všech doplňků, které zvyšují hladinu testosteronu je Testogen.

Testogen bije nejbližší soutěže ve všech odděleních, ceny, kvality a přírodních ingrediencí. Pokud hledáte ke koupi TestoGen kapsle, které přispějí ke zvýšení hladiny testosteronu, je třeba navštívit TestoGen oficiální webové stránky na zakázku originální a bezpečné láhev testosteronu posilovací. Najít odkaz a klepněte na něj, aby vás vedl k jejich oficiálních internetových stránkách.