Jak se vyhnout TurmericPlus vedlejší účinek potenciálně dochází

TurmericPlus stále může mít omezení na nějaké podmínce. Tento článek vám dá tipy, aby se zabránilo TurmericPlus vedlejší účinky.

Přes jeho použití ve vaření po dobu několika tisíc let, kurkuma pokračuje překvapit výzkumné pracovníky z hlediska svých širokých zdravotních výhod. Zatímco kdysi se zaměřil na protizánětlivé dávek, snížení rizika rakoviny a podpora detoxikace, studie na kurkuma příjmu teď patří jeho potenciál pro zlepšení kognitivní funkce, rovnováhu cukru v krvi a funkce ledvin, stejně jako zmírnění stupeň závažnosti spojené s určitými forem artritidy a některé zažívací poruchy.

Co je TurmericPlus?

je rhizomatous bylinná vytrvalá rostlina (Curcuma longa) rodiny zázvoru, Zingiberaceae. Je domácí v jižní Asii, vyžaduje teploty mezi 20 a 30 ° C (68 a 86 ° F) a značné množství ročních srážek prospívat. Rostliny jsou shromažďovány každoročně pro své oddenky a vypěstované z některé z těchto oddenky v následující sezóně.

Není-li použit čerstvý, oddenky se vaří po dobu asi 30 až 45 minut, a poté se suší v horkém trouby, po které jsou broušeny do hluboké-oranžově žlutého prášku, běžně používané jako barvící a ochucovací přísada v kuchyních Bangladéši, Indii , Indonésie, Íránu a pákistánská jídla, zejména pro kari, stejně jako pro barvení.

Toto koření obsahuje léčivou látku zvanou kurkumin, která mu dává jeho podpis jasně žlutou barvu. Kromě toho, kurkumin mohou mít také protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Dr. Oz také ukazuje, že kurkuma pomáhá vyklidit mozkové ucpání proteiny, které mohou být účinné při snižování rizika Alzheimerovy choroby. Z hubnutí, snížení krevního tlaku, a kognitivní výhody, TurmericPlus je všechny přírodní vzorec Bioperine a Kurkuma extrakt.

Boční účinek TurmericPlus

Žlučník. NIH doporučuje vyhnout kurkumu, pokud máte v současné době problémy s žlučníku. Pokud máte žlučové kameny nebo obstrukce žlučových cest je, kurkuma může způsobit stav zhoršovat.

Těhotenství. Kurkuma je třeba se vyhnout v průběhu těhotenství. Podle NIH, kurkuma může stimulovat dělohy nebo podporovat menstruace. NIH také doporučuje nebere ho během kojení.

Žaludeční komplikace. Interference s léky antacid je možné vedlejší účinky kurkumy, v závislosti na University of Maryland Medical Center. vezmou-li se s antacidových léky, jako Tagamet, Pepcid, Zantac, Nexium nebo Prevacid kurkuma může způsobit zvýšenou žaludeční kyseliny.

Ačkoliv výzkum ukazuje, kurkuma mohou být účinné v léčbě žaludeční nevolnosti, může se zhoršit žaludeční refluxní chorobu. Máte-li refluxní choroby jícnu (GERD), věnovat pozornost tomu, jak vás ovlivňuje kurkuma. Přestat brát to, pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, jako je zhoršení refluxu.

Doporučit dávkování konzumovat TurmericPlus

Co je vhodné dávkování, aby se zabránilo nežádoucí účinky kurkumy? Podle lékařské komunitě, o 2,000mg je maximální množství standardizovaných kurkumy kurkuminu byste měli vzít za day.According na University of Maryland Medical Center, není doporučená dávka pro děti. Pro dospělé, obecná doporučená dávka je 400-600mg standardizované kurkuminu prášku 1-3 krát denně.

NIH naznačuje, si můžete vzít až 500 mg až 4 krát za day.According na University of Maryland Medical Center, není doporučená dávka pro děti. Pro dospělé, obecná doporučená dávka je 400-600mg standardizované kurkuminu prášku 1-3 krát denně. NIH naznačuje, si můžete vzít až 500 mg až 4krát denně.

Nejlepší způsob, jak koupit TurmericPlus

Informace v tomto článku neznamená, abyste se bát v náročné TurmericPlus. Téměř všechny medicíny (nebo dokonce jídlo) má tento nežádoucí účinek, do té informace, dáme vám návrh a také varují, že ještě ten nejlepší výsledek pro TurmericPlus. Takže se nemusíte bát, udržet náročný TurmericPlus nákupem na tento odkaz níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>