Jak se vyhnout možným vlivům kolagenu doplňků pro zdraví

Kolagen má mnoho výhod, a to nejen udržet své zdraví. Budeme sdílet jak se vyhnout možnému vlivu kolagenu doplňků.

Kolagen doplňky nebo formulace mohou být prospěšné při léčbě osteoartritidy. V řadě studií, které bylo zjištěno, že poskytují určitou míru snížení bolesti. Avšak v jiných studiích, nebyla nalezena použití kolagenových doplňků a přípravků na k žádné další výhody.

Z roku 2006 přezkoumání zjistila, že kolagen hydrolyzát pomohla výrazně snížit bolestivé příznaky osteoartrózy a zároveň zlepšuje funkci kloubů. Doplněk byl dobře vstřebává, vedlo k akumulaci kolagenu v chrupavce, a pomohla stimulovat specializované buňky v kloubech s názvem chondrocyty vytvořit extracelulární matrix.

Některé problémy kloubů a kostí

Artritida (nebo osteoartritida) je nejčastějším typem společného problému u starších lidí. To obvykle postihuje kolena, boky, ruce, páteř, někdy ramena.

Revmatoidní artritida je druhým nejčastějším typem chronické artritidy. To je způsobeno tím, autoimunní reakcí, při které vaše tělo imunitní systém omylem napadá společných tkáně. Nejvíce typicky zahrnuje klouby v prstech, zápěstí, lokty, kolena, kotníky, rukou a nohou.

Jiné druhy artritidy patří dnu nebo pseudodna. Někdy, tam je mechanický problém v kloubu, jako roztrhané chrupavky, která způsobuje bolest nebo omezuje pohyb v kloubu.

Co je ProtocolCollagen?

Kolagen je stále nejpopulárnější doplněk anti-aging z roku 2016. Každý z televizních lékaři maminku bloggerů je nepříčetný o výhodách kolagenu doplňků.

Kolagen je nejhojnější protein v našem těle, zejména typu 1 kolagenu. To je nalezené ve svalech, kosti, kůže, cév, zažívacího ústrojí, a šlach. To je to, co pomáhá dát naši sílu kůže a pružnost spolu s nahrazovat odumřelé buňky. Když přijde na našich kloubů a šlach, ve Jednoduše řečeno, to je lepidlo, které pomáhá udržet tělo pohromadě.

Proto-col Kolagen je exkluzivní přírodní doplněk pro ty, kteří chtějí posílit své kosti a klouby a jako další výhodu, a to i jejich vlasy, kůže a nehtů. Hlavní účinnou látkou v této přírodní doplněk je kolagen, který je důležitý pro posílení mnoha částí těla z kostí na nehty.

Jaký je vliv na vaši kloubu a kostí?

Kolagen typu II je primárně nachází v kloubech, které jsou části těla více náchylné k opotřebení. Když přijde na rozhodování, společnou doplněk, podívejte se na ten, který obsahuje kolagen jako klíčový aktivní složky na podporu kloubů pohodlí, pružnost a pohyblivost. To je zvláště výhodné, pokud budete mít společnou nepohodlí a bolest, jsou sportovní nadšenec, nebo trpí artritidou.

S dobrou kolagenu doplňků, můžete si všimnout, větší pohyblivost kloubů, šlach, vazů a a méně artritidou podobné příznaky. Tufts Medical Center 2012 studii s použitím high-tech magnetické rezonanční zobrazování srovnání zdraví kolagenu v kolenních kloubech kteří přijali každodenní 10,000 mg doplněk kolagenu po dobu 48 týdnů pro ty, kteří neměli. Viděli, že ti, kteří se kolagen skutečně výrazně zlepšil zdravou tkáň chrupavky ve svých kolenních kloubů. Mluvit o zvrátit příznaky stárnutí!

Četné studie prokázaly, že můžete zabránit a zmírnit osteoporózy jejím doplněním s hydrolyzovaného kolagenu, protože jeho schopnost stimulovat kost vytvářející buňky (osteoblasty). Studie ukazují, že ztráta kostní hmoty je méně časté u žen, které užívají hydrolyzované kolagenu doplňků.

Po celý život, tam neustálý koloběh destrukce kostního kolagenu a znovustvoření. Je to vaše tělo způsob, jak udržovat zdravou strukturu. Většina osteoporóza léky působí tak, že blokuje přirozený proces destrukce kosti. V krátkodobém horizontu, zdá se, že práce, ale nyní se objevují, že dlouhodobé užívání těchto léků vede k nezdravému kostní hmoty, který je slabý a křehký. Hydrolyzované kolagen doplňky dělat pravý opak; pomáhají stimulovat vaše tělo vytvořit více kostní kolagenu.

Kde koupit nejlepší kolagenu doplněk

Viz humbuk není jen falešný příběh. Vědecký výzkum dokazuje, že kolagen má mnoho výhod a významný vliv na váš kloubu a kostí. Takže, co ještě čekáte? Kliknutím na tento odkaz, aby vás na oficiálních stránkách koupit garantovaný a originální doplněk ProtocolCollagen pro kloub a kostí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>