Jak se vyhnout GLUKOMANNAN doplněk vedlejší účinky

Je nějaká možnost Glukomannan doplněk vedlejší efekt? K hodnocení ukáže odpověď na přijetí doplněk glukomananového.

V posledních desetiletích, glucomannan byla zavedena do Spojených států a evropských trzích, jako potravinářská přídatná látka a potravinový doplněk. Co je glukomannan? Je prospěšné, rozpustný a fermentovatelné vláknina odvozen od kořene konjac rostlina, která je původem z Asie.

Fast-forward na současnost a vědecké studie ukázaly, že se doplňuje s konjac glukomannan může výrazně nižší plasma cholesterol, zlepšují metabolismus sacharidů, podpořit pohyby střev a podporuje zdravý tlustého střeva.

To opravdu funguje?

Studium mechanismů je vždy zajímavé, ale to, co opravdu chceme vědět, jestli tohle vede ke skutečné liber ztrátě.

Naštěstí máme několik randomizované kontrolované studie na glukomannanu. Tyto typy studií jsou zlatým standardem vědecké experimenty na lidech.

V největší z nich, 176 zdravých lidí s nadváhou byli náhodně rozděleni do spolknout buď doplnit glukomannanu nebo placebem (neúčinným pilulka), zatímco na nízkokalorickou dietou

použití

Glukomannanu byl zkoumán jeho vliv na snížení hmotnosti, diabetes, zácpa, cholesterol, rakovina plic, a atopických onemocnění, stejně jako jeho použití jako prebiotika. Nicméně, tam je nedostatek dostatečně dimenzované kvalitních klinických studií na podporu těchto použití.

Zvláštní upozornění a varování

Těhotenství a kojení: Není k dispozici dostatek spolehlivých informací o bezpečnosti užívání glukomannan, pokud jste těhotná nebo kojíte. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

Diabetes: Glukomannan může interferovat s kontrolou hladiny cukru v krvi. Monitorovat hladinu cukru v krvi pečlivě, pokud máte cukrovku a používat glukomannan.

Chirurgie: Glukomannan může ovlivňovat kontrolu krevního cukru v průběhu a po operaci. Přestat používat glukomannan nejméně 2 týdny před plánovaným operaci.

Možné nežádoucí účinky

Glukomannanu, stejně jako jiné typy rozpustné vlákniny, může způsobit gastrointestinální nežádoucí účinky, když se náhle zvýšit částku, kterou konzumují. Ty mohou zahrnovat nadýmání, bolesti břicha, řídká stolice, nadýmání a průjmy. Zatímco průjem může být vedlejším účinkem, neznamená to, glukomannan je účinné pro léčbu zácpy. Studie zveřejněná v klinické výživy v srpnu 2011 zjistil, že glucomannan nebylo přínosné pro léčbu funkční zácpy u dětí.

Jak se vyhnout nežádoucí účinky

Aby se předešlo nežádoucí účinky, které je třeba si přečíst varování a upozornění; to pomůže snížit vedlejší účinky. Navíc je nutné vybrat správný doplněk glukomananového. Testovaná doporučeno doplňkem je SlimFizz. To je původem z glukomannanu a jiných přírodních surovin. Musíte koupit tuto SlimFizz na oficiálních internetových stránkách. Můžete si vybrat produkt klepnutím na příkaz odkaz zde. To vás přesměruje na oficiálních stránkách SlimFizz jako nejlepší glukomannan doplněk. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>