Jak se dostat slevu TurmericPlus: důvěryhodné stránky na nákup

Někdy doplňky dealer dává drahou cenu turmericplus. Zde slevu TurmericPlus vážně.

Více než jen kuchyňského koření, kurkuma, a jeho hlavní sloučenina kurkumin dlouho drželi významné místo v bylinných wellness tradicí. Kurkuma / kurkumin doplňky: dodávat antioxidantů na rostlinné bázi známých jako kurkuminoidy, podpora volnými radikály bojovat antioxidační aktivitu, jsou k dispozici ve standardizovaných formulářů a vylepšené s černým pepřem extrakt.

Co je kurkuma?

Kurkuma je rhizomatous bylinná vytrvalá rostlina (Curcuma longa) rodiny zázvoru, Zingiberaceae. Je domácí v jižní Asii, vyžaduje teploty mezi 20 a 30 ° C (68 a 86 ° F) a značné množství ročních srážek prospívat. Rostliny jsou shromažďovány každoročně pro své oddenky a je propagována z některé z těchto oddenky v následující sezóně.

Není-li použit čerstvý, oddenky se vaří po dobu asi 30 až 45 minut, a poté se suší v horkém trouby, po které jsou broušeny do hluboké-oranžově žlutého prášku, běžně používané jako barvící a ochucovací přísada v kuchyních Bangladéši, Indii , Indonésie, Íránu a pákistánská jídla, zejména pro kari, stejně jako pro barvení.

Nutriční uvnitř Turmeric

Kurkumu rostlina, nebo Curcuma longa, je bylina, úzce souvisí s zázvoru. Pěstuje se v tropickém podnebí Asii pro jeho podnoží, které dodávají chuť a pigment rostliny. Oddenky, které rostou pod zemí, ale jsou z dříku, než skutečný kořene může být země do pasty, nebo se suší a mele na prášek.

Kurkuma obsahuje beta-karoten, kyselinu askorbovou (vitamin C), vápník, flavonoidy, vlákniny, železa, niacin, draslík, zinek a další živiny. Nicméně, chemický v kurkuma souvisí s jeho nejvíce propagovaných zdravotních účinků je kurkumin.

Největšími výhodami kurkumy

Rostoucí důkazy naznačují, že kurkuma může pomoci chránit před Alzheimerovou chorobou. Hlavní složkou kurkuma, kurkuminu, zdá se, blokují progresi Alzheimerovy choroby u myší. Studie indické populace, jejichž strava je bohatá na kurkuma, ukazují, že míra Alzheimerovy choroby jsou v těchto skupinách velmi nízká. Další výzkum je potřeboval potvrdit či vyvrátit účinnost kurkuma pro prevenci Alzheimerovy.

Nalezený v kurkuma může zabránit oxidaci cholesterolu kurkumin, snížit progresi aterosklerózy a chrání proti srdečním infarktu a mozkové mrtvice.

Kde získat slevy TurmericPlus

Kurkuma je k dispozici v práškové formě jako kuchyňské koření, a ve formě tablet a kapslí jsou léčivé extraktů. To by mělo být označen jako standardizovaný extrakt kurkuma, nebo sloučeniny, kurkumin.

Jak kurkuma extrakt se stává velmi populární v poslední době, můžete si koupit téměř v každém velkém obchodě nebo v lékárně v blízkosti vašeho okolí. Velký sklad a internetový obchod vám různé značky kurkuma extraktu. Dokonce i produkt je různá; Někdy cena je velmi drahé. Chcete-li získat slevu a originální turmericplus, můžete si ho koupit v oficiálním obchodě. Stačí kliknout na tento odkaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>