Jak se dostat kolagen pilulky výhody s cílem maximalizovat své zdraví

Kolagen ukáže jim, aby se stal skvělý anti-aging a doplněk zdravé výživy. To vám řekne, kolagen pilulky přínos pro zvýšení své zdraví.

Myšlenka potravinových doplňků, nazývaných také dietní nebo potravinové doplňky, je dodávat živiny, které nemohou být spotřebovány v dostatečném množství. Potravinové doplňky mohou být vitamíny, minerální látky, aminokyseliny, mastné kyseliny a další látky podávány ve formě pilulek, tablet, kapslí, kapalina, atd.

Co je to kolagen?

Kolagen je tvrdý, nerozpustný a vláknitý protein, který tvoří jednu třetinu proteinu v lidském těle. Ve většině kolagenů, molekuly jsou sbaleny dohromady, aby vytvořily velmi podobné dlouhé štíhlé fibrily.

Podle MediLexicon, kolagen obsahuje rodinu geneticky odlišných molekul, z nichž všechny mají jedinečnou pro tři šroubovice tří polypeptidových podjednotek známých jako alfa-řetězce.

Každý řetězec obsahuje přibližně 1000 aminokyselin a obvykle má aminokyselinovou sekvenci, kterou tvoří glycin, prolin a hydroxyprolin. Existuje mnoho různých typů kolagenu, nejméně 16 druhů, ale 80 až 90% kolagenu v těle patří k typu I, II a III. Kolageny v lidském těle jsou silné a pružné. Kolagenu typu I fibrily jsou zvláště pevnost v tahu a jsou pevnější než ocel, g na gram.

Kolagen a jeho výhody

Existují různé kolagenu pilulky dávky na svém těle, existují:

trávicí pomoc

Kolagen zklidňuje a léčí trávicí trakt a pomáhá opravit slizniční výstelky. To také pomáhá rozebrat bílkovin a tuku z potravin, což je jednodušší pro tělo stravitelné.

Chcete-li pomoci s trávením, před jídlem, přidejte 1 odměrku kolagenních peptidů (najdete zde) do svého nápoje. V opačném případě se zvýší absorpci proteinů a kyseliny chlorovodíkové. To také pomůže léčit váš trávicí trakt.

hubnutí program

Kolagen je výborným zdrojem bílkovin a poskytuje 18 gramů bílkovin na 2 kopečky! Studie ukazují, že kolagenové peptidy spotřebované při snídani jsou o 40% více než sytící dalších proteinů (jako je například syrovátka nebo sóji) a koreluje se 20% snížení příjmu potravy u oběd.

doplněk péče o pleť

Někteří lékaři odkazují na kolagen jako nový anti-aging produkt století a musím souhlasit! Zajišťuje soudržnost, pružnost a regeneraci pokožky. Kolagen je primárně složen z aminokyselin glycin, prolin, alanin a hydroxyprolinu. Tyto konkrétní aminokyseliny jsou uvedeny ke zmírnění příznaků stárnutí. Klinický výzkum ukázal, že ProtocolCollagen podporuje mladší vypadající pleť, zlepšuje hladinu vlhkosti pokožky, zlepšuje hladkost pokožky, zlepšuje příznaky hluboké vrásky a zvyšuje pružnost pokožky.

Představení ProtocolCollagen pilulky

ProtocolCollagen používá pouze hydrolyzovaný kolagen, což znamená, že je v zásadě předem štěpen, takže trávicí systém vyžaduje méně času a energie rozebrat proteinu, a proto se dostane vstřebává do krevního řečiště velmi rychle. Jak stárneme naše tělo má tendenci produkovat méně kolagenu způsobuje ztrátu elasticity kůže a snížené pohyblivosti kloubů.

Ve věku 45 let, naše úroveň kolagenu snížila asi o 30 procent. ProtocolCollagen používat hovězí kolagen, protože je tak podobný lidskému kolagenu a mnoho lidí v kosmetickém průmyslu přijali jeho použití pro snížení vrásky a jemné linky.

Kde je nejlepší místo, aby si ProtocolCollagen Pills?

Další kolagenové doplňky mohou být skladovány v mnoha velkých obchodech nebo zobrazí v on-line seznamu drogerie produktu. Nicméně, ne všechny z tohoto výrobku vám potenciální účinek. Aby se zabránilo dalšímu problému, jako je to, že nákup ProtocolCollagen na oficiálním obchodě, je nejlepší způsob. Kromě toho, účinnost a snadný způsob, oficiální obchod rovněž zaručuje produkt a nabídnout výnos v případě, že výrobek neznamená, že jste spokojeni. Takže, co čekáte? Kliknutím na tento odkaz, aby vás na oficiálních stránkách. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>