Jak se dostat dobrou cenu za Whey Protein pro vysoce kvalitní doplněk

Někteří lidé mohou utrácet peníze navíc, aby si dobrou kvalitu příplatku syrovátkové bílkoviny. Nyní můžete vidět, jak se dostat dobrou cenu za Whey Protein.

Samozřejmě, že to není špatné, ale jestli se nám podaří získat dobrou cenu syrovátkové bílkoviny doplněk, proč bychom měli vzít drahý produkt.

Syrovátka je zbývající po mléko bylo kyselé a napjaté kapaliny. Je to vedlejší produkt při výrobě sýra nebo kaseinu a má několik komerční využití. Sladké syrovátky se vyrábí při zhotovení typů syřidlové tvrdého sýra, jako Cheddar nebo ementál. Kyselá syrovátka (také známý jako kyselé syrovátky), je vedlejší produkt vznikající při výrobě typů kyselých mléčných výrobků, jako je tvarohem nebo napjaté jogurt.

Syrovátkový proteinový vzorec pro kulturistika

Syrovátkové bílkoviny (odvozené ze syrovátky) se často prodává jako potravinový doplněk. Tyto doplňky jsou obzvláště populární ve sportu kulturistiky. Ve Švýcarsku, kde se výroba sýrů je důležitým průmyslovým odvětvím, syrovátka se používá jako základ pro sycených nealkoholických nápojů, jako je Rivella a Montino. Na Islandu, tekutý syrovátka se prodává jako MYSA.

Syrovátka je primární složkou ve většině proteinové prášky, které se používají v první řadě tím, sportovců a kulturistů získat potřebné množství bílkovin na denní bázi. Syrovátková bílkovina má vysokou úroveň leucinu, jeden ze tří aminokyselin s rozvětveným řetězcem, takže je ideální pro růst a udržování svalové hmoty. Z kravského mléka, jako tvaroh jsou zpracovány a později také na sýr, syrovátka prochází dlouhou cestu, aby se prášek, který vyplní každý kontejner. Syrovátka se potom pasterizuje, stejně jako jakýkoli mléko, aby se zajistilo, že žádné škodlivé bakterie se rozmnožují v kapalině. Reakční směs se zahřívá na 70-80 ° C, dokud se vaří a potom se opět ochladí na 4 ° C.

Studie prokázaly, že tento proces za použití extrémních teplot odstraňuje 99,7% bakterií. Dále syrovátka musí být filtrován, a proto je vložen do masivního sítě keramických filtrů a turbín z nerezové oceli. Tyto stroje pracují oddělit laktózy, stejně jako tuky, takže kapaliny o 90% syrovátkového proteinu. Dalším krokem je ztuhnutí protein.

Kapalina je do masivní sušárny, který používá horký vzduch a následně studeným vzduchem pro oddělení veškeré vody ze syrovátky, přičemž suché pevné látky. A konečně, vysokorychlostní mixér mísí nově vytvořený prášek s chutí, jako je kakao nebo vanilky maskovat křídovou a někdy hořkou chuť. Tento konečný produkt je často smíchána s mlékem nebo vodou a spotřebované pro rychlé porci 10-40 g bílkovin

Proč by měl ImpactWheyProtein?

ImpactWheyProtein není jen palivo big-tělesně svalů hlavy. Nechápejte nás špatně, pokud jste získali kvalitní tréninky v a bude se držet dietu plnou libové bílkoviny, vláknocementové a vitamínové bohaté na zeleninu a ovoce, a kvalitním sacharidů, a stále není vidět výsledky, které chcete, syrovátka protein vám pomůže získat lepší výsledky. Nicméně, to není jediný důvod, proč by mělo být součástí vašeho každodenního života. zúžil jsme po první šestce zdravotní přínosy zastrčený ve vaší vaně syrovátky.

Jak se dostat dobrou cenu za příplatek syrovátkové bílkoviny

I přesto, že cena za ImpactWheyProtein doplněk nemá významné rozdíly, promo z místa si koupíte nebo poštovné může být odlišné. Kupovat ImpactWheyProtein z oficiálních internetových stránek vám může dát mnoho promo nebo prodej na výrobku syrovátkové bílkoviny. Mají také standard na špičce dodání, takže nemusíte utrácet hodně náklady na to. Vidět, co čekáte. Kliknutím na tento odkaz vás dodat do oficiálních stránkách ImpactWheyProtein.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>