Jak používat TurmericPlus za regulované krevního tlaku a hubnutí

Kurkuma známá má mnoho výhod vůči lidským tělem. Ukážeme vám, jak používat TurmericPlus pro regulaci krevního tlaku.

Možná jste slyšeli o kurkuminu dříve, ale vy jste asi slyšeli o kurkumy, koření, který je nejlépe známý jako přísada do indické kari a žluté hořčice. Kurkuma byl velký přirozený krevní redukční ventil a kardiovaskulární koření po celá léta, a její žlutá barva pochází z kurkumin silný antioxidační a protizánětlivé sloučeniny.

To bylo zjištěno, že snižují krevní tlak tím, že sníží přebytečné agregaci krevních destiček, která se vyskytuje v lepkavé sraženiny tvořící krve. Navíc výzkum zvířat naznačuje, že to může snížit kardiomyopatie, i když lidštější výzkum je zapotřebí v hypertenzní populace k potvrzení těchto zjištění.

Nebezpečí vysokého krevního tlaku

Vysoký krevní tlak (hypertenze) může klidně dojít k poškození vašeho těla po celá léta před symptomy se vyvíjet. Vlevo nekontrolovaný, může skončit s postižením, špatnou kvalitu života nebo dokonce smrtelný infarkt. Zhruba polovina lidí s neléčenou hypertenzí umírá na srdeční choroby související se špatnou průtok krve (ischemická choroba srdeční) a jiné třetí umírá na mrtvici. Zde je pohled na komplikace vysoký krevní tlak může způsobit, pokud není účinně kontrolován.

aneurysma

V průběhu doby, konstantní tlak krve pohybující se oslabené tepny může způsobit část její stěny pro zvětšení a tvoří výduť (aneurysma). Aneurysma může potenciálně prasknout a způsobit život ohrožující vnitřní krvácení. Aneurysms mohou tvořit v každém tepně v celém těle, ale oni jsou nejčastější v těle největší tepny (aorta).

Ischemická choroba srdeční

Ischemická choroba srdeční postihuje tepny, které dodávají krev do srdečního svalu. Tepny zúžené onemocněním věnčitých tepen neumožňují krev volně proudit přes tepny. Když krev nemůže volně proudit do svého srdce, můžete pociťovat bolest na hrudi, srdeční záchvat nebo nepravidelný srdeční rytmus (arytmie).

Selhání ledvin

Vysoký krevní tlak je jedna z nejčastějších příčin selhání ledvin. To je proto, že to může poškodit jak velké tepny vedoucí do ledvin a drobné cévy (glomeruly) v ledvinách. Poškození buď dělá to tak, aby vaše ledviny nemohou účinně filtrovat odpad z krve. V důsledku toho nebezpečné hladiny tekutiny a odpadu mohou hromadit. Ty by mohly v konečném důsledku vyžadovat dialýzu nebo transplantaci ledvin.

Jak TurmericPlus regulovat krevní tlak

Zvýšení krevního tlaku způsobeného L-NAME se částečně zabráněno piperin a kurkuminu, ale účinek jejich kombinace byl méně významný. Zvířata s hypertenzí se zvětšenou tloušťku stěny a průřez aorty, doprovázen relativním zvýšením Ptah pozitivních myofibril a pokles elastinu, kolagenu a obsah aktinu. Piperin byl schopen snížit obsah myofibril a mírně zvýší kroky, zatímco kurkumin také zabráněno elastin pokles. Kombinace koření mají podobné účinky na aortální morfologii jako kurkuminu sám.

Podávání piperin nebo kurkumin, až jejich kombinace, je schopen částečně zabránit zvýšení krevního tlaku způsobeného chronickém podávání L-NAME. Koření upravit remodelaci stěny aorty, indukované hypertenze. Naše výsledky ukazují, že nezávislé podávání kurkuminu je účinnější při předcházení negativní změny v morfologii krevních cév připojených k hypertenzní onemocnění.

Kde je nejlepší místo, aby si ji koupili?

TurmericPlus dokazuje, že může regulovat krevní tlak významně. Nyní je váš čas, aby si to vyzkoušet na svém těle. Nezapomeňte si koupit pouze na oficiálních internetových stránkách. On-line objednávka také nabízí mnoho nabídek, jako je nižší cenu balíčku nebo dokonce slevu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>