Ile suplement z 5HTP kosztował oficjalnie?

Czy zamierzasz kupić suplement 5HTP? Wybór odpowiedniego suplementu z 5HTP jest teraz łatwo tu ze szczególnym kosztów 5HTP.

Czy wiesz, ile kosztuje 5HTP? 5HTP jest bardzo dobrze znany wzór dla wielu problemów dotyczących uwalniania stresu, depresji, lęku i utraty wagi. Aby kupić ten produkt jest różne. Jednak wiele osób kupuje go tylko, aby uzyskać specjalny rabat. Tutaj zostaniesz przekierowany w celu uzyskania produktu na oficjalnej stronie internetowej. Jednak trzeba wiedzieć, co na pierwszy dodatek 5HTP jest dla celów. Przeczytaj ten artykuł i fin opinie.

Czym jest 5HTP?

5HTP jest przekształcany w organizmie do receptorów serotoninowych neuroprzekaźnika. Serotoniny w mózgu działa jako chemicznego przekaźnika i wpływa na większość komórek w mózgu, w tym snu, apetyt, nastrój i pożądania seksualnego.

5HTP pochodzi z Afryki Zachodniej Griffonia simplicifolia drzewa, tylko naturalne źródło dostępnych za pomocą specjalnie opracowany proces, który zatrzymuje nawet substancji czynnej, jak to możliwe. Suplement jest następnie zamknięty w pełni wegetariańskie kapsułki celulozy, z których każdy udostępnia 100 mg 5HTP (w postaci aminokwasów).

Czy 5HTP bezpieczne?

Ponieważ jest to związek naturalnie występujący w organizmie, 5HTP jest przede wszystkim bezpieczne dla krótkotrwałego użytku (do 12 tygodni). Jednak ci, z istniejącymi problemami przewodu pokarmowego powinny być ostrożne i porozmawiaj z lekarzem, ponieważ istnieją doniesienia o żołądkowo-jelitowych skutków ubocznych, takich jak nudności, wymioty, bóle brzucha i biegunka. Należy również unikać stosowania tego dodatku, jeśli jesteś już biorąc leki przeciwdepresyjne (takie jak SSRI lub inhibitorów MAO) lub Obserwujemy specjalisty zdrowia psychicznego dla ciężkiej depresji lub choroby afektywnej dwubiegunowej. 5HTP został znane wzrost myśli samobójczych.

interakcje

5HTP zwiększa chemiczną mózgu o nazwie serotonina. Niektóre leki na depresję również wzrost serotoniny. Biorąc 5HTP wraz z tymi lekami na depresję może zwiększyć serotoniny zbyt wiele i powodować poważne skutki uboczne, w tym chorób serca, dreszcze i niepokój. Nie należy przyjmować 5HTP jeśli pacjent przyjmuje leki na depresję.

Gdzie kupić 5HTP cenę

5HTP znajduje się w drogeriach, sklepach ze zdrową żywnością oraz w Internecie za około $ 10 do $ 20 a butelki. Upewnij się, że szukać czystego 5HTP lub wyciągu Griffonia simplicifolia na butelce. Staraj się unikać dodatków, wypełniaczy lub spoiw. Przed wykonaniem go, upewnij się, aby skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, że nie istnieją inne rzeczy, które mogą być biorące, które mogą zwiększyć poziom serotoniny w sposób negatywny.

Teraz można kupić produkt tylko na biegłego oraz oficjalnej stronie internetowej. Oto w EvolutionSlimming. Witryna jest oficjalnym dostawcą od producenta ze specjalną ceną zakupu. Można również uzyskać specjalne zniżki i oferty przy zakupie produktu bezpośrednio do EvolutionSlimming. Teraz, po kliknięciu na link. Będziesz odwiedzić oficjalną stronę z EvolutionSlimming.