Hodnocení syrovátkové bílkoviny: co byste měli koupit přesně?

Doplněk stravy, jako doplněk bílkovin věří v přinášet výhody pro vaše zdraví. Tento článek ukazuje syrovátkový protein hodnocení.

ImpactWheyProtein je proteinový prášek obsahující prvotřídní kvality koncentrátu syrovátkové bílkoviny (80% proteinu). V případě jakýchkoliv knoflíků tam (viz náš začátečník návod k doplňků), syrovátka je rychle trávením formu proteinu, což z něj činí ideální doplněk pro post a pre-tréninku jídlem dělá.

Co je Whey Protein?

Syrovátka je zbývající po mléko bylo kyselé a napjaté kapaliny. Je to vedlejší produkt při výrobě sýra nebo kaseinu a má několik komerční využití. Sladké syrovátky se vyrábí při zhotovení typů syřidlové tvrdého sýra, jako Cheddar nebo ementál. Kyselá syrovátka (také známý jako kyselé syrovátky), je vedlejší produkt vznikající při výrobě typů kyselých mléčných výrobků, jako je tvarohem nebo napjaté jogurt.

Syrovátkové bílkoviny (odvozené ze syrovátky) se často prodává jako potravinový doplněk. Tyto doplňky jsou obzvláště populární ve sportu kulturistiky. Ve Švýcarsku, kde se výroba sýrů je důležitým průmyslovým odvětvím, syrovátka se používá jako základ pro sycených nealkoholických nápojů, jako je Rivella a Montino. Na Islandu, tekutý syrovátka se prodává jako MYSA.

Co je ImpactWheyProtein?

ImpactWheyProtein je přirozené proteinové prášky, které vám pomohou budovat svalovou hmotu a pohánět vás blíže k vaší ideální fyzické zdatnosti. Poprvé zaveden v roce 2004, ImpactWheyProtein prodává proteinové prášky ve více než 50 zemích více než deset let a její syrovátkové bílkoviny je vyroben podle vysokých standardů, které mají pouze nejlepších přírodních ingrediencí.

Review of ImpactWheyProtein

Ahoj všichni, jen jsem chtěl odejít rychlý přehled o své zkušenosti s tímto produktem. Jsem 20 let a byly jít do posilovny po dobu asi 1,5 let, jsem se nepoužívají žádné doplňky, a já jsem dobře jíst a tvrdé cvičení. Nemám opravdu dosáhl své cíle a já se neustále snaží dostat větší. to bylo 6 týdnů teď, protože jsem začal Impact syrovátkové nápoje, piji jeden před a jeden po mém tréninku, v posledních 4 týdnech jsem si nevšiml mé velikosti nahoru a také moje schopnost po relaxaci je udivující, Jsem tak šťastná najít něco, co lze po tělocvičně popálení zastavit (Anonymous)  

Byl jsem pil to po dobu 2 týdnů, mé návštěvy WC pro řadu 2 jsou častěji a mnohem jednodušší, mé energetické hladiny jsou přes střechu a učinil péči o děti mnohem jednodušší (Joni)

Buy ImpactWheyProtein

Viz, mnoho lidí dokázat výhody ImpactWheyProtein na svém těle, takže je váš čas, aby si to vyzkoušet. Důvěryhodné místo, kde koupit originální ImpactWheyProtein je na svých oficiálních stránkách. Kliknutím na tento odkaz, aby vás tam a šťastný nakupování. Nyní, to je nejlepší doba k nákupu skutečný ImpactWheyProtein. Můžete jít na oficiálních stránkách pořadí stránek ImpactWheyProtein kliknutím na odkazy tady. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>