güvenli kullanım için Forskolin yan etkisini önlemek için en iyi yol

alındığında herhangi Forskolin yan etkisi var mı? Eh, bu doğal bir maddedir. Ancak, Forskolin yan etkisini önlemek için bu yazı okuyun.

Forskolin Coleus forskohlii denilen bir bitkinin kökünden elde edilen doğal bir ekidir. Geleneksel olarak, bu bitkisel tedavi uykusuzluk, konvülziyon ve kalp ve akciğer hastalıkları gibi sağlık koşulları çeşitli tedavi etmek için kullanılır olmuştur. Ayrıca kilo yönetimi yardımcı olabilir forskolin ile tedavi; Ancak, forskolin bu sözde yararları doğrulayarak ek araştırmaya ihtiyaç vardır. tedaviye başlamadan önce tıbbi sağlayıcı ile forskolin tehlikeli yan etkilerini tartışır.

forskolin yönetiminin bazı kilo kaybı çalışmalarında hiçbir tanınmış yan etkileri olmakla birlikte, deneyim olabilir birkaç potansiyel sorunlar ve etkileşimleri farkında olmak önemlidir.

Forskolin güvenli midir?

Evet, insanların büyük çoğunluğu için Forskolin güvenlidir. Tüm bilimsel kanıtlar insanların çoğu herhangi bir uzun vadeli yan etkileri önemsemeden forskolin alabilir belirtir. Ancak, Forskolin takviyesi almaya başlamadan önce doktorunuza danışmalısınız bazı tıbbi durumlar ile insanlar var. Forskolin ile kombine gereken belirli ilaçlar vardır.

Yaygın görülen yan etkiler

Coleus en yetişkinler için intravenöz olarak verildiğinde (IV), inhale (nefes), ya da göz damlası olarak uygulandığında. Ancak, bazı yan etkileri olabilir. IV tarafından verildiğinde, Coleus kızarma ve düşük tansiyon neden olabilir. Solunduğunda, Coleus boğaz tahriş, öksürük, titreme ve huzursuzluk neden olabilir. Göz damlaları Coleus içeren stinging neden olabilir.

Düşük tansiyon

Memorial Sloan-Kettering Kanser Merkezi Forskolin ile tedavi kan basıncını düşürebilir uyarır. Hipotansiyon denilen bu potansiyel olarak tehlikeli yan etkisi, baş dönmesi, bulanık görme, mide bulantısı, azalmış konsantrasyon, soluk cilt, yorgunluk veya bilinç kaybına neden olabilir. Eğer böyle yan etkilere sahipseniz, bir yaralanmayı sürdürüyor veya düşmekten tehlikeye atabilir. Ciddi derecede düşük tansiyon seviyeleri, hayati organlarınızı normal şekilde çalışabilmesi için gereken oksijeni elde etmesini engelleyebilir. Sonuç olarak, şiddetli hipotansiyon kalıcı kalp veya beyin hasarına neden olabilir. Eğer uygun bakım almak sağlamak için hipotansiyon tekrarlayan belirtileri yaşarsanız doktorunuza dikkat isteyin.

Nasıl Forskolin yan etkisi önlemek için

Orada çok sayıda iyi atıf, yazar kimliği doğrulanmış ve bilimsel olarak yapılandırılmış Forskolin yan etkisi uyarılar size Forskolin satın alırken sunulan geniş seçim dışarı uygun saf coleus forskohlii doz alma hakkında bulabilirsiniz değerlendirmeleri Online. Eğer çifti ve Forskolin ekstresi takviyesi algılanan yararları tüm almak için ürün yığını ne olduğunu fark edin.

Ayrıca, Forskolin ürününün kalitesini ve orijinalliğini sağlamalısınız. Burada, daha güvenli efektler veren önerilen Forskolin takviyesi ForskolinFitPro olduğunu. Bu ForskolinFitPro doğal bir tamamen doğal ek vücut kilo kaybı ilaçlar kötü yan etkileri olmadan yağ yakmak yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Forskolin özü ForskolinFitPro tek madde, hangi hiçbir dolgu veya yapay maddeler vardır anlamına gelir.

Nereden satın alınır

Bu ForskolinFitPro güvenli olduğu anlamına gelir ve bir yan etkisi yoktur. Ancak, resmi web sitesinde bu ForskolinFitPro satın almalısınız emin olun. Bu kalite ve özgünlük sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda nitelikli garantisi ve özel fiyatlar alacak. Bu ForskolinFitPro onların resmi web sitesini ziyaret etmek burada URL bağlantısına tıklayın. Bu Forskolin yan etkisini önlemek için size yol gösterecektir.