Güvenilir kullanım ve etkileşim için uyuşturucu testi inceleme 5HTP

Birçok kişi kendi anksiyete ve diğer depresyon ve ağırlıkları rahatlatmak için 5HTP bir ek almak. Burada bir uyuşturucu testinde 5htp açıklar.

Potansiyel 5HTP yan etkileri ek arttırmak için bu ruh halini almadan önce dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. 5HTP (5-hydroxytryptophan veya oksitriptan) insanlar genellikle, ruh artırılması uyku artırılması için kullanmak doğal bir ekidir, anksiyete ve depresyon için. Bu makale bu 5HTP ilişkin yapılan testlerin ve araştırma değerlendirmeleri verecektir.

5HTP tam olarak ne?

L-5 hidroksitriptofanın (5HTP) serotonin ön habercisidir. Kolaylıkla biyokimyasal geri besleme olmadan serotonin içine sentezlenir. Bu besin depresyon tedavisinde ve diğer serotonin ilgili hastalıkların bir dizi etkinliği ile ilgili abartılı ve yanlış iddialarda savunan büyük ve güçlü bir kitlesine sahip. Bu iddialar bilim tarafından desteklenmemektedir. yakın inceleme altında, 5HTP 5HTP destekleyicileri kullanımını savunan kimin için çok hastaların bazılarında depresyon için kontrendike olabilir.

güvenlik endişeleri var mı?

5HTP is POSSIBLY SAFE when taking by mouth appropriately. 5HTP has been used safely in doses up to 400 mg daily for up to one year. However, some people who have taken it have developed a condition called eosinophilia-myalgia syndrome (EMS), a serious condition involving extreme muscle tenderness (myalgia) and blood abnormalities (eosinophilia). Some people think EMS might be caused by an accidental ingredient or contaminant in some 5HTP products. However, there is not enough scientific evidence to know if EMS is caused by 5HTP, a contaminant, or some other factor. Until more is known, 5HTP should be used cautiously.

Test of 5HTP

5HTP is very reliable in increasing serotonin levels. 5HTP is actually used as a clinical test to judge the potency of drugs. It refers to affect serotonin levels (by pairing an experimental drug with 5HTP to induce serotonin syndrome or serotonin toxicity. One can see how much that drug exacerbates serotonin biosynthesis or bioavailability by seeing how much of a 5HTP dose is required to induce the syndrome. The lower dose is indicative of higher drug potency). This test is known as the 5HTP induced syndrome test.

Yani şimdi, bu klinik 5htp kullanarak bazı çalışmalarla test edilir. Ancak, güvenilir ve hakiki ürünleri ile ilgili olmalıdır. Burada, EvolutionSlimming tavsiye edilen ek olarak orijinal 5htp sunuyoruz. Sen resmi EvolutionSlimming web sitesinde 5HTP takviyesi satın alabilirsiniz. Burada bağlantı yoluyla, kayıt ve ek satın almak için sayfasını ziyaret edebilirsiniz.