Glukomannan pilulky úbytek hmotnosti doplněk: bezpečné pro zdraví

Glukomannan ztráta doplněk hmotnosti pilulky jsou nyní k dispozici pro vás. Tento dodatek spalovač tuků je velmi vhodný pro každého.

Glukomannan je cukr z kořene rostliny konjac (Amorphophallus konjac). Glukomannanu prášek, kapsle a tablety, se používá jako lék. Glukomannanu se používá k zácpě, úbytek tělesné hmotnosti u dospělých a dětí, diabetes 2. typu, krevního cukru, a snížení hladiny cholesterolu. V potravinách, glukomannanu se používá jako zahušťovadlo nebo gelovací činidlo. Glukomannan mouka a prášek se používají v potravinách.

Glukomannan v potravinách

Glukomannan je používán v některých potravinách, jako zahušťovadlo, ale hlavním bodem zájmu pro nás je, že glukomannan mohou být použity k výrobě typ japonské nudle s názvem shirataki nudle. Ty mají vysokou úroveň vlákniny, téměř žádné kalorie, a oni jsou známí pro absorbování chuť omáčky a koření, které jsou spárovány. Několik různých společností vyvinuly rozsahy dieta nudle, těstoviny a rýže založených na složky glukomannanu, smíšené s velkým množstvím vody. Patří mezi ně značky jako Zero nudlemi a Skinny nudlemi.

Jaké jsou rozpustné vlákniny glukomannanu?

Rozpustná vláknina jsou formou tzv „komplexní“ sacharidy (to znamená, že jejich složitější molekulární struktura je těžší pro naše tělo rozebrat), která je rozpustná ve vodě. V kapalině, rozpustná vlákna tvoří viskózní gely. Například ovoce pektin se používá k zahuštění džemy a želé, zatímco xanthan se používá jako emulgátor, který umožňuje potraviny krémovější. Rozpustná vlákna jsou také skvělé bakterie jídlo (který získává rozpustné vlákniny termín prebiotické). Naše gastrointestinální bakterie dychtivě kvasit rozpustná vlákna, vytváří vedlejší produkty, jako jsou cenné živiny nebo ne tak žádoucí plynů.

Glukomananu výhody

Zatímco výzkum se stále vyvíjí a FDA nedal souhlas ke zdravotním nebo hubnutí nároků jakéhokoli glukomannan popis produktu, předběžné studie jsou slibné. V jednom 2007 studie zveřejněné v časopise British Journal of Nutrition, účastníci užívající kombinační doplněk glukomananového a psyllium slupek ztratil asi 10 liber za 16 týdnů ve srovnání s 1,7 liber ztracených ve skupině s placebem. Další studie s použitím pouze glukomannan prokázala v průměru o 5,5 liber ztracených během osmi týdnů, a to bez jakýchkoli dalších diet nebo změny životního stylu.

Jak to funguje?

Glukomannan může fungovat v žaludku a střev tím, že absorbuje vodu za vzniku objemné vlákna, které léčí zácpa. Může také zpomalit vstřebávání cukru a cholesterolu ze střeva, pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi při cukrovce a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Studie a hubnutí

Tam celá řada studií, které zkoumají vztah mezi spotřebou glukomannan a hubnutí. Ty jsou vždy zjistili, že uživatelé zaznamenat výrazně větší úbytek na váze při konzumaci GLUKOMANNAN ve srovnání s produktem placebo. Většina z těchto studií vyzývají uživatele, aby se nezmění své obvyklé stravovací návyky a cvičení v průběhu klinických studií, aby se vyloučila ztráta hmotnosti v důsledku dalších faktorů.

Nejlepší pilulky ztráta Glukomannan doplněk Hmotnost

Nejlepší ztráta Glukomannan doplněk hmotnosti pilulky doporučujeme Proto-Col SlimFizz. To je velká ztráta hmotnosti doplnit wth glukomannan. SlimFizz Glukomannan je také vysoká v přírodní viskozitu a bez síranů a těžkých kovů. Glukomannanu působí jako přírodní potlačuje chuť k jídlu. Po konzumaci glukomannan expanduje v žaludku a až do střevního traktu, takže vám pocit plnosti a pomáhá snížit svůj denní příjem kalorií.

Kde koupit

Musíte koupit tuto SlimFizz na oficiálních internetových stránkách. Můžete si vybrat produkt klepnutím na příkaz odkaz zde. To vás přesměruje na oficiálních stránkách SlimFizz jako nejlepší glukomannan doplněk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>