Glukomannan doplňkem extrakt strava: nejlepší výrobek koupit

Představujeme skvělé informace o glukomannan doplněk extraktu pro dietu teď. Zajišťujeme nejlepší řešení pro hubnutí.

Kořen Konjakový je zdrojem rozpustné vlákniny zvané glukomannan, který se nachází v řadě hubnutí produktů a látek, které se předpokládat, že mu pomůže shodit kila. Není to dobře pochopil, jak funguje glukomannan, ale vědci se domnívají, že to funguje tak, že absorbuje vodu v žaludku, které tvoří husté, viskózní gel, který zpomaluje trávení které pomohou udržet si pocit plný déle. To může také pomoci zabránit vstřebávání sacharidů, podle 1988 studie zveřejněné v Gut. Pojďme číst detailní informace níže.

Co je glukomannan?

Glukomannan je přírodní, ve vodě rozpustná vláknina extrahovaný z kořenů slona příze, také známý jako konjac. Je k dispozici jako doplněk, v pití směsí a přidává se do potravinářských výrobků, jako jsou těstoviny a mouky. To je také hlavní složkou v shirataki nudle. Glukomannan obsahuje 40% sušiny slona příze, která je původem z jihovýchodní Asie. Má za sebou dlouhou historii použití v bylinných směsí a tradiční potraviny, jako je tofu, nudle, a konjac želé.

Jak je glukomannan používá?

Existují tři různé způsoby, jak lze použít tento doplněk. Mějme krátký pohled do každého z nich. Glukomannan Prášek: Je to příjemné a prakticky bez chuti. Prášek se obvykle mísí do potraviny nebo krémů. Obvykle se prášek při použití s ​​vodou přidává dobrou trochu husté konzistence a hromadně do potravin. Glukomannan v zpracovaných potravin: Jsem si jist, že byste mohli mít již slyšeli o ‚zázračných nudle,‘ japonských shirataki nudle, nejpopulárnější jídla, která přichází s glukomannanu smíšené do něj. Najdete zde také některé žvýkačky a bonbóny s touto složkou příměsí do něj. Glukomannanu Kapsle / tablety: to je nejvhodnější a běžně používaná metoda, a to zejména jako doplněk hubnutí.

Důkaz pro hubnutí

I když se zdá, že konjac kořen může nabídnout nějakou pomoc při hubnutí, zprávy jsou nekonzistentní. Konjac glukomannan pomohla malá skupina obézních účastníků ztratí větší váhu a tuku než skupina brát placebo, podle 2015 studie zveřejněné v časopise Journal of American College of Nutrition. Nicméně studie recenzi publikoval v roce 2014 ve stejném časopise hlášeny konfliktní výsledky s tím, že doplněk hubnutí nepomohlo lidé ztratí větší váhu, než ve skupině s placebem.

Kde koupit GLUKOMANNAN doplněk stravy pro extrakt

Pokud si chcete koupit to nejlepší z glukomannan doplněk, můžete navštívit odkazy zde. To přesměruje vás být na oficiálních stránkách Proto-Col SlimFizz. Proto-Col SlimFizz je důvěryhodná glucomannan doplněk, který funguje velmi účinný a významný. Působí jako potlačuje chuť k jídlu a hubnutí. Nyní klikněte na odkaz, aby se na oficiálních stránkách tohoto Prota-Col SlimFizz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>