Glukomannan doplněk výhody jako přírodních potravinových

Jedním z přírodních potravinových vláken, které prohlašovaly, že je efektivní hmotnost hořáku je glukomannan doplněk výhody.

Glukomannan také dokáže zabít několik dalších problémů. Za prvé, nejsou tam žádné problémy s dehydratací, jak zatímco složka bude zpočátku absorbovat kapaliny, tělo nižší dole střevo reabsorbs vodu. To je nejlepší způsob, jak pro každého, jak zhubnout. Zde vám sdílet informace. Takže, najít výhody doplněk glukomannan pro své přirozené potravě programu.

Co je glukomannan?

Glukomannan je cukr vyrobený z kořene konjac rostlina, která byla použita po staletí v tradiční japonské kuchyni jako zahušťovadlo nebo gelovací činidlo. Je tak vyhlášená v Japonsku, které má dokonce svou vlastní přezdívku jako koště střev. To vám dává dobrou představu o tom, jak to funguje. U několika málo kalorií, glucomannan vytváří pocit plnosti tím, že absorbuje vodu a rozšíření k vytvoření objemné vlákno v žaludku.

Je k dispozici jako doplněk, v pití směsí a přidává se do potravinářských výrobků, jako jsou těstoviny a mouky. To je také hlavní složkou v shirataki nudle. Glukomannan obsahuje 40% sušiny slona příze, která je původem z jihovýchodní Asie. Má za sebou dlouhou historii použití v bylinných směsí a tradiční potraviny, jako je tofu, nudle, a konjac želé.

Glukomananu výhody

Zatímco výzkum se stále vyvíjí a FDA nedal svůj souhlas k žádným zdravotních tvrzení glucomannan produkt nebo hubnutí, předběžné studie jsou slibné. V jednom 2007 studie zveřejněné v časopise British Journal of Nutrition, účastníci užívající kombinační doplněk glukomananového a psyllium slupek ztratil asi 10 liber za 16 týdnů ve srovnání s 1,7 liber ztracených ve skupině s placebem. Další studie s použitím pouze glukomannan prokázala v průměru o 5,5 liber ztracených během osmi týdnů, a to bez jakýchkoli dalších diet nebo změny životního stylu.

Glukomannan nežádoucí účinky

Glukomannan může způsobit břišní vedlejší účinky, ale je bezpečné, aby se jako doplněk hubnutí. Jedná se o přírodní produkt bez stimulanty. To pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a může pomoci regulovat glukózy v krvi. Je to rozpustná vláknina, což znamená, že je eliminován v těle, nikoli uloženy. Pomáhá s pravidelností. Dávky mohou být upraveny podle individuální snášenlivosti. Začíná pomalu a postupně zvyšovat, pokud je to žádoucí. Neužívejte více než je maximální doporučená dávka. Vždy pijte dostatek vody, když se vezme glukomannan.

Měli byste se pokusit glukomannan?

Podle důkazů, glukomannan je účinný doplněk hubnutí. Nicméně, stejně jako u všech strategií hubnutí, nefunguje v izolaci. Jediný známý způsob, jak zhubnout v dlouhodobém horizontu je, aby trvalé změny vašeho životního stylu. Glukomannan mohou přispět k tomu, že jednodušší, ale to nebude fungovat žádné zázraky na jeho vlastní.

Koupit doplněk glukomannan

Doporučujeme vám ke koupi Proto-Col SLimFizz jako doplněk glukomannanu. Tato Proto-Col SlimFizz nabízí velmi bezpečně a přírodní doplněk pro skvělé výsledky. Můžete si koupit Proto-Col SlimFizz na oficiálních internetových stránkách. Důvěřujte ji a klikněte na odkazy na oficiálních stránkách původní Proto-Col SlimFizz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>