Glukomannan doplněk pro hubnutí, které skutečně funguje

Zajišťujeme skvělé informace o glukomannan doplněk pro hubnutí. Jedná se o velmi populární spalovač tuku dnes.

Každý, kdo hledá pro fyzickou pomoc hubnutí nemusí nehledejte nic jiného než glukomannanu a to je také jeden z mála složek, které jsou vědecky prokázané do práce. Glukomannan je přírodní vlákno, které se získává z kořenů konjac rostlin. Také volal konnyaku brambora, yam slon, voodoo lily; konjac je původem z mnoha východoevropských zemí, včetně Japonska a Indonésie. Však víte, které nejlépe Glukomannan potlačuje chuť k jídlu, která funguje, je?

Co je glukomannan?

Glukomannan je složka, která je odvozena z kořene rostliny konjac (Amorphophallus konjac), která byla pěstována v Asii po staletí pro použití jako potraviny a léky. Glukomannan je rozpustná vláknina, která má schopnost absorbovat, stejně jako 17 násobek jeho vlastní hmotnosti ve vodě. To znamená, že při vstupu do žaludku, bobtná neboť absorbuje vodu, vytváří objem. Tento efekt způsobuje potlačení chuti k jídlu. Protože je považován za vlákniny glukomannan je často používán k léčbě zácpy nebo ke zlepšení stolice.

Glukomananu výhody

Zatímco výzkum se stále vyvíjí a FDA nedal svůj souhlas k žádným zdravotních tvrzení glucomannan produkt nebo hubnutí, předběžné studie jsou slibné. V jednom 2007 studie zveřejněné v časopise British Journal of Nutrition, účastníci užívající kombinační doplněk glukomananového a psyllium slupek ztratil asi 10 liber za 16 týdnů ve srovnání s 1,7 liber ztracených ve skupině s placebem. Další studie s použitím pouze glukomannan prokázala v průměru o 5,5 liber ztracených během osmi týdnů, a to bez jakýchkoli dalších diet nebo změny životního stylu.

Studie a hubnutí

Řada studií, kteří studují vztah mezi spotřebou glukomannanu a hubnutí. Ty jsou vždy zjistili, že uživatelé zaznamenat výrazně větší úbytek na váze při konzumaci GLUKOMANNAN ve srovnání s produktem placebo. Většina z těchto studií vyzývají uživatele, aby se nezmění své obvyklé stravovací návyky a cvičení v průběhu klinických studií, aby se vyloučila ztráta hmotnosti v důsledku dalších faktorů.

Kolik glukomannan zhubnout

Glukomannan kapsle a prášky jsou k dispozici v jedno-podávat dávky, jakož i v hromadné prášku. Denní celkové dávky 3 až 4 g glukomannanu, které byly postupně v průběhu celého dne před jídlem, jsou účinné pro hubnutí. Nejlepší hubnutí výsledek z tohoto doplněk stravy je možné pouze tehdy, když je přijato asi 30 minut před jídlem. Můžete si koupit glukomannan z jakýchkoliv spolehlivých internetových prodejců, kteří jsou známí prodat nejlepší kvalitu výrobků.

Glukomannan kapsle pro hubnutí

Vlákno vytváří pocit plnosti, a proto usnadňuje jíst méně potravin a konzumují méně kalorií. Americká dietetická asociace doporučuje 25g vlákniny denně pro ženy a pro muže 38g až do věku 50 let a 21 a 30 g, respektive po věku 50. glukomannan je jednoduchý způsob, jak zvýšit denní příjem vlákniny a pomáhá při hubnutí.

Ostatní zdravotní přínosy

To je ve vodě rozpustné vlákniny. Z tohoto důvodu je v indických ajurvédských bylinných přípravků, glukomannan se tradičně používá jako přírodní prostředek k překonání zácpy a trávení problémy. Jak jsme diskutovali na začátku tohoto článku, tato dieta doplněk může absorbovat velké množství glukózy a tuků v samotném trávicím traktu a zanechává menší množství z nich pro tělo absorbovat. Vzhledem k tomu, strava dodatek vysoce viskózní v přírodě, to je jako houba, která nasává i přebytek cholesterolu ve střevech.

Kde koupit

Chcete-li koupit doplněk GLUKOMANNAN na hubnutí, můžete navštívit odkazy zde. Je nemocný přesměruje vás být na oficiálních stránkách Proto-Col SlimFizz. Proto-Col SlimFizz je důvěryhodná glucomannan doplněk, který funguje velmi účinný a významný. Působí jako potlačuje chuť k jídlu a hubnutí. Nyní klikněte na odkaz, aby se na oficiálních stránkách tohoto Prota-Col SlimFizz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>