Gdzie można uzyskać najlepsze leczenie 5HTP i korzyści

Czy kiedykolwiek słyszał o 5HTP? Również leczenie 5HTP jest powszechnie stosowany do uwalniania lęk, bezsenność, wagi i reakcji na stres.

Gdy czujesz się zły nastrój każdego dnia, trzeba będzie taki dodatek, aby go zmniejszyć. 5HTP może być jednym z najlepszych w celu zmniejszenia lub kontrolować zmiany nastroju, w tym stresu i niepokoju. Biorąc dodatek 5HTP może być odpowiednie leczenie za zdrowie ciała, na przykład kontroli apetytu i depresji. W związku z tym, należy przeczytać ten artykuł, aby wiedzieć dokładnie, korzystania z tego 5HTP.

5HTP: co to jest? Co jest dobre dla leczenia?

5HTP (5-hydroksytryptofan) jest aminokwasem, że organizm naturalnie produkuje. Nie jest w żywności, lecz jest utworzone z innego aminokwasu tryptofanu. Tryptofan znajduje się w wysokiej białka zwierzęcego żywności, takich jak mięso, drób, owoce morza, nabiał, i jajka. Suplementy 5HTP są zazwyczaj produkowane z Griffonia simplicifolia, woody afrykańskiego krzewu. To naturalnie roślin nasiona zawierają 20% 5HTP. W Stanach Zjednoczonych, 5HTP jest sprzedawana jako dodatek na recepty w różnych warunkach, w tym lęku, depresji, zaburzeń snu, migreny, ADHD i fibromialgii.

Jest również popularnym pomoc odchudzania, ponieważ może przyczynić się do zmniejszenia apetytu. Powodem 5HTP jest potencjalnie użyteczne w wielu różnych zaburzeń jest to, że po jej spożyciu, jest przekształcany w dwóch ważnych podstawowych chemikaliów, takich jak serotonina i melatoniny.

5HTP i leczenie depresji

Ze względu serotoniny znane korzyści w leczeniu depresji, 5HTP Uważa się, że może odgrywać korzystną rolę w celu złagodzenia objawów depresji. Rola diety w leczeniu depresji, jeśli występuje, jest wciąż badana.

Niepokój

Dowody w sprawie skutków 5HTP do niepokoju jest niejasna. Wczesne badania pokazują, że biorąc 25-150 mg 5HTP doustnie codziennie wraz z karbidopą wydaje się w celu zmniejszenia objawów lękowych u osób z zaburzeniami lękowymi. Jednakże inne badania pokazują, że wczesne podjęcie wyższych dawek 5HTP 225 mg dziennie lub więcej, wydaje się, aby lęk gorzej. Ponadto, biorąc 60 mg 5HTP codziennie przez żyłę nie zmniejsza niepokój u osób z zaburzeniami paniki.

tłumienie apetytu

Badania na szczurach stwierdzono zmniejszone przyjmowanie pokarmu i utratę wagi z podawaniem wyciągu G. simplicifolia. Mała (N = 20) Badanie kliniczne oceniano wpływ ekstraktu na sytości wśród kobiet z nadwagą. Zmniejszenie apetytu i spadek średniego wskaźnika masy ciała wykazano w 4 tygodnie.

5HTP Sleep

Suplementy 5HTP wypadła nieco lepiej na bezsenność. 5HTP zmniejszyły czas potrzebny do zasnąć i zmniejszył liczbę nocnych przebudzeń.

Gdzie można uzyskać pomoc 5HTP

Jeśli chcesz wziąć tego dodatku, aby uzyskać wszystkie korzyści z leczenia, to lepiej kupić na oficjalnej sklepie internetowym. Oryginalny produkt 5HTP które zalecamy jest suplementem z EvolutionSlimming. Dodatek ten jest zaufany i testowany klinicznie używając medycznych recenzje badania. Dlatego ta oryginalna 5HTP z EvolutionSlimming jest bardzo zaleca się przyjmować. Kliknij na link, aby dostać się do ich oficjalnej stronie teraz.