En iyi iştah kontrol hapları yüksek güvenliği satın almalısınız

Biraz kilo vermek isteyen ve iştah kontrolü? Bu makaleyi okuyun ve en iyi iştah kontrol hapları bulabilirsiniz.

az yemek ve daha fazla hareket sürer kilo kaybı temelleri vardır. Bazı insanlar için, kilo kaybı ilaçlar reçete yardımcı olabilir. Eğer kilo kaybı ilaç reçete önce, tıbbi geçmişi hakkında doktorunuza söyleyiniz. Yani, siz herhangi bir alerji ya da diğer koşulları kapsar; Eğer (onlar bitkisel ya da doğal olsa bile) almak ilaçlar veya takviyeleri; ve yakında hamile hamile, emziren veya planlama olup olmadığını. Şimdi, sizin için en iyi iştah kontrol hapları uygun ve doğru bilmek gerekir.

5HTP: En iyi etkili iştah bastırıcı

5HTP 5 hidroksitriptofanın anlamına gelir. Amino asit türüdür. Daha özel olarak ise, bir amino asit, L-triptofan vücutta 5HTP dönüştürülür. 5HTP sentetik olarak üretilmiş olabilir, ya da doğal kaynaklardan elde edilebilir. Örneğin, 5HTP doğal Griffonia simplicifolia tohumlarında önemli seviyelerde meydana gelmektedir. Bu bitki gibi Gana, Fildişi Sahili ve Togo olarak batı Afrika ülkelerinde yetişir. Bu ülkelerin geleneksel terapötik uygulama, bitkinin yaprak ve meyve suyu yaralar ve sinir durumların tedavisi için kullanılır ve bir afrodizyak olarak edilebilir. Piyasada birçok 5HTP ürünleri Griffonia simplicifolia konsantre ekstrelerinden elde edilir.

5HTP güvenli midir?

Because it is a naturally occurring compound in the body, 5HTP is mostly safe for short-term use (up to 12 weeks). However, those with existing gastrointestinal problems should be cautious and speak to a physician, as there are reports of gastrointestinal side effects, including nausea, vomiting, abdominal pain and diarrhea. Also, avoid taking this supplement if you are already taking antidepressants (such as a SSRI or MAOI) or are seeing a mental health specialist for severe depression or bipolar disorder. 5HTP has been known to increase suicidal ideation.

Research on 5HTP for weight loss

Bir klinik denemede, 5HTP 900 mg’lık bir dozda, obez hastalar 12 hafta boyunca günlük olarak alınmıştır. Çalışmanın sonunda, ağırlık (diyet kısıtlamaları olmadan) 1,7 kg ve (diyet kısıtlamaları ile) 3,3 kg ortalama azalmıştır. Başka bir çalışmada iki hafta boyunca günde alınan 5HTP 750 mg kilolu diyabetik hastalarda vücut ağırlığı, karbonhidrat alımını ve yağ alımı azaldığını gösterdi.

Şimdi, iştah kesici için en takviyesi tanıyoruz. 5HTP doğru hapları seçilmesi kolaydır. Bulmak ve sadece EvolutionSlimming resmi web sitesinde bu ürünü satın alabilirsiniz. Şimdi, biz burada sağlayan URL bağlantısını tıklayarak bu ürünü almak. Orijinal 5HTP iştah bastırıcı hap almak için EvolutionSlimming özel bir teklif alacaksınız. 

 5-HTP