Düzgün atmalıdır En fentermin dozajı

Eğer tam fentermin dozajı bilerek, fentermin almak istiyorsan çok önemlidir. Eğer doz ne kadar tam olarak biliyor musunuz?

Fentermin hidroklorür, bir başlangıç ​​beden kitle indeksi ≥ 30 kg / m2 olan hastalar için eksojen obezite tedavisinde egzersiz, davranış değişikliği ve kalori kısıtlaması göre kilo bir rejime kısa süreli (bir kaç hafta), ilave olarak belirtilir. kendi ihtiyaçlarına göre, doz kullanımına bağlı olacaktır. Şimdi, görelim phentermine alma hakkı dozajı.

fentermin nedir?

Fentermin kilo kaybı için kullanılan bu tür Phen375 olarak markalı ilaçların jenerik biçimidir. Fentermin iştah azalır ve daha çabuk kalori yakmak için vücut uyarır. Fastin, fentermin eski bir marka, artık mevcut ABD’de olduğunu.

Fentermin kontrollü bir maddedir ve sadece kısa bir süre (en fazla üç hafta) alınmalıdır. phentermine alan insanlar da kalori geri kesmek ve ilaç alırken egzersiz çalışmalısınız. Fentermin genellikle 30’dan büyük bir vücut kitle indeksi (BMI) ile çok kilolu olan insanlar için reçete edilir.

obezite için Olağan yetişkin dozu

The dosage is 8 mg orally 3 times a day 30 minutes before meals 15 to 37.5 mg orally once a day before breakfast or 1 to 2 hours after breakfast. The use is short-term (a few weeks) adjunct in a regimen of weight reduction based on exercise, behavioral modification, and caloric restriction. It is for the management of exogenous obesity in patients with an initial body mass index (BMI) of 30 kg/m2 or greater, or BMI of 27 kg/m2 or greater in the presence of other risk factors (e.g., controlled hypertension, diabetes, hyperlipidemia).

Phentermine dosage and administration

Dosage should be individualized to obtain an adequate response with the lowest effective dose. The usual adult dose is one tablet (37.5 mg) daily, as prescribed by the physician, administered before breakfast or 1 to 2 hours after breakfast. The dosage may be adjusted to the patient need. For some patients, half tablet (18.75 mg) daily may be adequate, while in some cases it may be desirable to give half tablets (18.75 mg) two times a day.

What should take

Phentermine is available in regular and orally dissolving tablets and capsules in a range of strengths, depending on the brand. It should be prescribed at the lowest possible dosage. It also may depend on your condition and body weight.

phentermine Farklı markalar farklı alınmalıdır, ama genel olarak, fentermin iyi yeme kahvaltıdan önce aç karnına bir saat alınır, ya da iki saat kahvaltı yedikten sonra, uyurken müdahale engellemek için.

Fentermin marka satın almak

satın phentermine önerilen marka Phen375 olduğunu. linke tıklayarak kendi resmi web sitesi içine içine alacak. Orada, düzgün hapları rehberlik alacak. Ayrıca garantisi ile sağ orijinal ürünü alacak. Şu anda hap sipariş ederek şu anda özel teklifleri alın.