Důvěryhodné místo pro nákup kolagenu doplňky pro regeneraci

Získejte důvěryhodné místo pro nákup kolagenu doplňky pro regeneraci. Tento článek vás povede vybrat nejlepší doplněk.

Chrupavka je důležitým, ale náchylné k části těla. Aby byl váš chrupavku v bezpečí, konzumovat kolagenu. Tento článek vám vysvětlí, proč kolagen může udržet svoji chrupavku v bezpečí. Kolagen je nejhojnější protein v těle. Jedná se o základní stavební kámen kůži, vlasy, nehty, kosti, šlachy, klouby a chrupavky. To je považováno za lepidlo, které drží tělo pohromadě.

Chrupavky a jeho funkce

Chrupavka je pružný a hladký elastické tkáně; pryžová výplň, která pokrývá a chrání konce dlouhých kostí v kloubech, a je konstrukční prvek z hrudního koše, ucha, nosu, průdušek, meziobratlové ploténky, a mnoho dalších složek těla. Není to tak těžké, a tuhá jako kost, ale to je tužší a méně flexibilní než sval.

Mechanické vlastnosti kloubní chrupavky v nosných kloubů, jako jsou kolena a kyčelního kloubu byly studovány v makro, mikro a Nanoscales. Tyto mechanické vlastnosti zahrnují reakci chrupavky v třecí, v tlaku, střihu a zatížení v tahu. Chrupavka je pružný a zobrazí viskoelastické vlastnosti.

Chrupavka má omezené možnosti opravy: Vzhledem k tomu, chondrocyty jsou vázány v mezer, nemohou migrovat do poškozených oblastí. Z tohoto důvodu poškození chrupavky je obtížné léčit. Také proto, že hyalinní chrupavka nemá prokrvení, ukládání nové matrice je pomalý. Poškozené hyalinní chrupavka je obvykle nahrazeno fibrocartilage zjizvené tkáně. V posledních letech, lékaři a vědci vypracovali řadu postupů opravy chrupavky, které pomáhají odložit nutnost kloubních náhrad.

Jak kolagen může udržet zdraví chrupavky

Kromě toho, že klíčovou složkou chrupavky, protein kolagen se také nachází v kůži a šlachy. ProtocolCollagen poskytuje chrupavku s jeho sílu a vytváří rámec, který sídlí v jiné součásti chrupavky.

Tvrzení, že kolagen může stimulovat růst nové chrupavky kloubů svědčí nedávné lékařské studie, které říkají, že pacienti s artritidou nebo poškozených kloubů ukázala zlepšení mobility a úlevu od bolesti, když se vezme doplněk.

Laboratorní studie rovněž ukázala, že kolagen může stimulovat růst nových chrupavkové tkáně. Kolagen je nejhojnější protein v těle na asi 33 procent. Je přítomen v kostech, kloubech, svalech a další pojivové tkáně. Vědci se domnívají, že u některých lidí, zejména starších lidí, jeho výroba se zpomaluje nebo zastavuje.

Doplňky stravy Zdá se, že plní stejnou roli jako přirozeného kolagenu v souladu tkáně v kloubech zdravou a pružnou.

Dr. Stefan Oesser, ze na Kiel University v Německu zveřejněn výzkum, který prokázal, že přidáním kolagenu do tkáně chrupavky bylo možné podpořit další buňky rostou.

Toto je poprvé, kdy někdo prokázal, že kolagen má tento účinek na chrupavku a zálohuje neoficiální důkaz a testy na pacientech, říká.

Stále se snažíme, aby odhalili, proč kolagen funguje tímto způsobem. To by mohlo být obtížné určit, protože existuje řada složitých interakcí. Ale my jsme konečně zjistí, že se to stane.

Výzkum Roland Moskowitz, profesor ortopedie na Case Western University v Americe, před dvěma lety se podíval na 400 pacientů s artritidou kolen z USA, Velké Británii a Německu. Někteří dostali placebo, zatímco jiní byli léčeni kolagenu.

Druhá skupina vykazovala významné snížení bolesti a zlepšení pohyblivosti kloubů, přičemž 93 procent dosažení pozitivních výsledků, někteří po dvou týdnech.

Kde koupit kolagenu doplňky

Nejlepší způsob, jak koupit doplňky ProtocolCollagen je přístupem na oficiálních stránkách. Nákup ProtocolCollagen na oficiálních stránkách přinese mnoho výhod. Za prvé, kvalita je zaručena, pak stačí, aby zůstali na své místo a relaxovat, protože se bude dodávat v rychlém čase, třetí, můžete získat mnoho proma z něj. Tak co čekat? Stačí kliknout na tento odkaz, aby vás na oficiálních stránkách tohoto ProtocolCollagen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>