Diety 5HTP: Jak korzyści i jak to działa

Chcesz stracić na wadze zdrowo? Dobrze, że jest popularna o dietach 5HTP. Przeczytaj ten artykuł, aby poznać dietę 5HTP.

Dietetyczny jest wysiłek ludzi, aby ich idealne ciało zdrowe. Jednak nie jest otyłość doprowadzi do znacznie stracić wagi. Teraz będziemy wyjaśniać, w jaki sposób 5HTP może zmniejszyć apetyt. To dla tłumiące apetyt da inny wynik na swoim ciele. Teraz, przeczytaj ten artykuł, aby wiedzieć dokładnie 5HTP diety z niesamowitym wynikiem. Można również dowiedzieć się, gdzie kupić oryginalny produkt.

Ponad booster nastroju

Chociaż korzyści z 5HTP nastroju zostały dobrze udokumentowane, że większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z 5HTP rola jest na regulacji apetytu i utrata masy ciała. Interesującym odkryciem tego badania było to, że grupa uzupełnienie z 5HTP znacznie zmniejszyć ich spożycie węglowodanów z około 350 gramów dziennie do 160 g dziennie i zgłaszane wyższy poziom sytości (lub pełności) na niższym poziomie. Odkrycia te sugerują 5HTP może być przydatnym suplementem diety dla osób będzie na diecie niskowęglowodanowej, ze względu na 5HTP zdolność do naśladowania znanych efektów węglowodany mieć na podniesienie poziomu serotoniny w mózgu.

Suplementacja na badania odchudzania

Co najważniejsze, 5HTP zastosowano do badań na ludziach w leczeniu otyłości. Badania kliniczne wspierał pozytywny wynik utraty wagi i sytości, gdy suplementacja 5HTP podawano. W jednym z badań stwierdzono, że 5HTP zmniejsza całkowitą liczbę kalorii dziennie bez wysiłku sumienia, aby schudnąć przez jedną z uczestniczek. Średnia utrata wagi w tym konkretnym badaniu było trzy funtów w ciągu pięciu tygodni.

Drugie badanie obejmowało okres sześciotygodniowego bez ograniczeń dietetycznych i drugich sześciu tygodni z dodatkiem diety 1200 kalorii. Nastąpił znaczny wzrost utraty masy uczestnicy przyjmujący dodatek w porównaniu do tych podawano placebo. Średnia utrata wagi była 10.34 funtów dla pierwszej grupy i 2,28 funtów dla tej ostatniej grupy. Zawarcie tego badania było to, że 5HTP działanie w centrum sytości w mózgu spowodowane użytkownikom podjąć w mniej kalorii w posiłkach; Stąd też nastąpiło zmniejszenie masy ciała.

Jak 5HTP pomóc schudnąć?

Jak powiedzieliśmy, twoje ciało rzeczywiście produkuje tego związku chemicznego. Następnie jest przekształcany do serotoniny. Serotoniny są następnie wykorzystywane w celu ograniczenia apetytu i poprawić swój nastrój … i schudnąć. Aby uzyskać jak największe korzyści z niego, lekarze zalecają rzeczywistego suplement 5HTP. Gdy masz wyższy poziom serotoniny w mózgu, głód rozprasza i poczuć się pełniejsze.

Z tego wspaniałego produktu, naprawdę można wziąć ten dodatek do tłumienia apetytu. To niby dobry dodatek do diety. Nawet wynik nie jest zbyt duże; to daje zdrowsze wynik. Teraz trzeba kupić oryginalny produkt, który daje zaufanych wyników. Wejdź na link podany tutaj kierować na oficjalnej stronie internetowej 5HTP, w EvolutionSlimming. Produkt z tej strony jest bardzo godna polecenia. Będą one dają gwarancję produktów z ofert specjalnych.