5HTP v testovacím hodnocení léčiv pro důvěryhodné použití a interakce

Mnoho lidí se doplněk s 5HTP ke zmírnění jejich úzkosti a deprese a další závaží. Zde vysvětlíme 5HTP v testu na drogy.

Potenciální 5HTP nežádoucí účinky jsou důležitým faktorem, aby zvážila, než začnete tento zlepšení nálady doplněk. 5HTP (5-HTP nebo oxitriptanem) je přírodní doplněk, který lidé často používají pro zvýšení nálady, zlepšení spánku a úzkosti a deprese. Tento článek vám dá recenze zkoušek a výzkumů provedených v souvislosti s tímto 5HTP.

Co je to přesně 5HTP?

L-5-HTP (5HTP) je bezprostředním prekursorem serotoninu. To je snadno syntetizovat na serotonin bez biochemické zpětné vazby. Tento živin má velký a silné pokračování, kteří obhajují přehnaná a nepřesná tvrzení týkající se jeho účinnost při léčení deprese a řady jiných onemocnění souvisejících s serotoninem. Tato tvrzení nejsou podporovány vědou. Pod bližším zkoumání, 5HTP může být kontraindikován u deprese v některých samotných pacientů, pro něž propagátory 5HTP zastávají jeho použití.

Existují obavy o bezpečnost?

5HTP je možná SAFE, když se vezme ústy odpovídajícím způsobem. 5HTP byl bezpečně používán v dávkách až 400 mg denně po dobu až jednoho roku. Nicméně, někteří lidé, kteří ji přijatá vyvinuli syndrom stav se nazývá eozinofilie-myalgie (EMS), závažný stav, zahrnující extrémní citlivosti svalů na dotek (myalgie) a krevní abnormality (eozinofilie). Někteří lidé si myslí, EMS by mohla být způsobena náhodným složky nebo kontaminující látky v některých 5HTP produktů. Nicméně, není dostatek vědeckých důkazů zjistit, zda EMS je způsobena 5HTP, kontaminující látky, nebo z jiného důvodu. Dokud nebude více známo, 5HTP by měl být používán opatrně.

Test 5HTP

5HTP je velmi spolehlivý při zvyšování hladiny serotoninu. 5HTP se skutečně používá jako klinickém testu posoudit účinnost léků. To se odkazuje na ovlivnit serotonin úrovně (spárováním experimentální lék s 5HTP k vyvolání serotoninového syndromu nebo toxické serotoninu. Jeden může vidět, jak moc, že ​​droga zhoršuje biosyntézu serotoninu nebo biologickou tím, že vidí, jak moc 5HTP dávky je nutné vyvolat syndrom Text. nižší dávka svědčí o vyšší účinnosti léčiva). Tento test je znám jako syndrom testu 5HTP indukované.

Takže teď, to je klinicky testován s několika studií používajících 5HTP. Musíte však týkat s důvěryhodnými a originální výrobky. Zde nabízíme originální 5HTP jako doporučeného doplňku z EvolutionSlimming. Můžete si koupit doplněk 5HTP na oficiálních stránkách EvolutionSlimming. Prostřednictvím tohoto odkazu můžete navštívit stránku se zaregistrovat a koupit doplněk.