5HTP recenze: Přehled, výhody, dávky a vedlejší účinky

Chcete-li získat speciální výhody 5HTP, musíte přečíst tuto recenzi 5HTP. Zde je nejlepší přehled pochopit produkt.

Bude to hezké, kdyby tam byly právě serotonin prášky bychom mohli brát a cítit se lépe? Pokud jste byli v depresi na chvíli, šance, že jste slyšeli zprávy o serotoninu. Tento serotonin zahrnuje komponenty 5HTP. Nyní můžete zkontrolovat recenze níže.

Co je 5HTP?

5HTP je předzvěst serotonin, neurotransmiter někdy vnucuje být zodpovědný za štěstí. 5HTP je jednoduchý způsob, jak zvýšit hladinu serotoninu mozku tím, že obejde krok omezující rychlost a uživatelé sklízet buď odměny nebo nebezpečí zvýšeného serotoninovým. 5HTP je sloučenina, která se dostane přeměněn serotoninu v mozku.

Serotonin je jedním z hlavních neurotransmiterů podílejících se na štěstí a anti-deprese. 5HTP byla použita s úspěchem k obnovení hladiny serotoninu v těch, které mohou trpět snížení hladiny serotoninu, jako je například deprese a ty s vysokým obsahem zánětu tělesné (obvykle vidět na metabolický syndrom).

zdravotní přínosy 5HTP

To je myšlenka hektický životní styl moderní stresu a špatné stravovací návyky, snižuje hladinu serotoninu v těle. Je známo, že podrážděnost, agresivita, netrpělivost, úzkost a znepokojující způsobit, že tělo uvolňování serotoninu. To serotoninu v 5HTP pak musí být doplněna do těla z jídla, které jíte. Nicméně, serotonin není nalezen ve velkém množství ve většině diet.

Takže, tělo musí dělá to sám od potravin, které obsahují L-tryptofan, jako je například čokoláda, oves, banány, sušené datle, mléko, jogurt, tvaroh, maso, ryby, krůtí, kuřecí maso, sezam, cizrny a arašídů. Mnoho lidí proto touží po potravinách uvedených (tuky a sacharidy), zvláště když zdůraznil, což způsobuje přibývání na váze, deprese, bolesti hlavy a bolesti svalů.

Jak se

Typická dávka 5HTP se pohybuje v rozmezí 300-500 mg, které byly buď jednou denně nebo v rozdělených dávkách. Nižší dávky mohou být také účinné, i když obvykle V kombinaci s jinými látkami.

Pro snížení příjmu potravy, 5HTP třeba brát s jídlem, protože se zvyšuje pocit sytosti od příjmu potravy (namísto snížení chuti k jídlu / hladu).

Vedlejší efekty

V některých studiích, které se zobrazí, nevolnost záznam chuť k jídlu potlačení s 5HTP doplnění je třeba uvést na vyšších frekvencích než placebo, ačkoli některé zásahy na vědomí toto jako jediné relevantní vedlejší efekt. Krátkodobé studie mají tendenci si uvědomit, že nevolnost přetrvává po celou dobu studia, zatímco ty expandují za tři týdny na vědomí, že zprávy o nevolnosti mají tendenci klesat v tomto časovém bodě.

na základě hodnocení, můžete si dát důvěru vzít doplněk s 5HTP. Nicméně, existuje mnoho doplňků, včetně 5HTP. Proto je nutné zvolit doporučený jeden. 5HTP z EvolutionSlimming je tou nejlepší volbou pro jeho originální a speciálními nabídkami. Stačí kliknout na odkaz a budete přesměrováni na svých oficiálních internetových stránkách. Můžete si objednat a dělat konzultaci na webových stránkách.