5HTP narkotyków w opinii badanej przez zaufanego użytkowania i interakcji

Wiele osób decyduje się dodatek z 5HTP ulżyć ich lęku i depresji i innych ciężarów. Tu wyjaśnić 5HTP w teście narkotyków.

Potencjalne skutki uboczne 5HTP są ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przed zastosowaniem suplementu zwiększającego nastrój. 5HTP (5-hydroksytryptofan lub Oxitriptan) jest naturalnym suplementem, że ludzie często używają dla wzmocnienia nastroju, zwiększenie snu i lęku i depresji. Ten artykuł daje opinie testów i badań przeprowadzonych w odniesieniu do tego 5HTP.

Jaka jest dokładnie 5HTP?

L-5-hydroksytryptofanu (5HTP) jest bezpośrednim prekursorem serotoniny. Jest łatwo zsyntetyzować w serotoninę bez biochemicznej sprzężenia zwrotnego. Tego składnika znajduje się duży i mocny następuje które zalecają przesadzone niedokładne twierdzenia odnośnie ich skuteczności w leczeniu depresji i szeregu innych chorób związanych z serotoniny. Twierdzenia te nie są obsługiwane przez naukę. Pod ścisłą badania 5HTP może być przeciwwskazane w leczeniu depresji w niektórych samych pacjentów, dla których promotorami 5HTP opowiadają jego wykorzystanie.

Czy istnieją obawy o bezpieczeństwo?

5HTP to prawdopodobnie bezpieczne biorąc doustnie odpowiednio. 5HTP została bezpiecznie stosować w dawkach do 400 mg dziennie w czasie do jednego roku. Jednak niektórzy ludzie, którzy wzięli go stworzyli zespół stan zwany eozynofilia, bóle mięśni (EMS), poważna choroba udziałem ekstremalną tkliwość mięśni (bóle mięśni) oraz nieprawidłowości we krwi (eozynofilia). Niektórzy ludzie uważają, EMS może być spowodowane przypadkowym składnika lub zanieczyszczenia w niektórych produktach 5HTP. Jednakże, nie ma wystarczająco dużo dowodów naukowych wiadomo, czy jest spowodowana przez EMS 5HTP, zanieczyszczenie lub innego czynnika. Dopóki nie będzie wiadomo więcej, 5HTP należy stosować ostrożnie.

Test 5HTP

5HTP jest bardzo niezawodny w zwiększeniu poziomu serotoniny. 5HTP używane jest jako test kliniczny do oceny siły działania leków. Dotyczy to wpływać na poziom serotoniny (łącząc eksperymentalny lek z 5HTP do indukcji zespołu serotoninowego lub toksyczność serotoniny. Widać, jak bardzo, że lek nasila biosyntezę serotoniny lub biodostępności, widząc, ile dawki 5HTP jest wymagane do wywołania syndromu. Na niższe dawki wskazuje na wyższą moc leku). Test ten jest znany jako test indukowanej zespół 5HTP.

Więc teraz jest to klinicznie przetestowany z niektórych badaniach wykorzystujących 5HTP. Należy jednak dotyczyć z zaufanych i oryginalne produkty. Tutaj oferujemy oryginalną 5HTP jako zalecanego dodatku z EvolutionSlimming. Można kupić suplement 5HTP na oficjalnej stronie EvolutionSlimming. Poprzez link tutaj, można odwiedzić stronę do rejestracji i zakupu suplementu.