5HTP incelemesi: genel bakış, yararları, doz ve yan etkisi

Eğer 5HTP özel avantajlar elde etmek istiyorsanız, bu 5HTP inceleme okumak gerekir. İşte ürünü anlamak için en iyi gözden geçirilmesidir.

Orada sadece hap serotonin edildi almamız ve daha iyi hissediyordu eğer güzel olacak? Bir süre basılı varsa, şansını serotonin hakkındaki haberleri duymuş vardır. Bu serotonin 5HTP bileşenler içerir. Şimdi, aşağıdaki değerlendirmeleri kontrol edebilirsiniz.

5HTP nedir

5HTP serotonin öncüsüdür, nörotransmiter zaman mutluluk sorumlu olduğu lanse. 5HTP hız sınırlayıcı adımı atlayarak beyin serotonin düzeylerini artırmak için basit bir yoludur, ve kullanıcıların ödülleri veya artan beyin serotonin tehlikeleri ya biçmek. 5HTP beyinde serotonin dönüştürülmüş olur bir bileşik olup.

Serotonin, mutluluk ve anti-depresyon katılan asıl nörotransmitter biridir. 5HTP, depresyona ve vücut iltihabı (genellikle Metabolik sendromda görülen) yüksek düzeylerde olanlar gibi, azalmış serotonin seviyeleri muzdarip olabilir bu serotonin düzeylerini geri yüklemek için başarı ile kullanılmıştır.

5HTP faydaları

Bu stres ve kötü yeme alışkanlıkları telaşlı modern yaşam tarzı vücutta serotonin düzeylerini düşürür düşünülmektedir. Bu sinirlilik, saldırganlık, sabırsızlık, anksiyete ve endişe vücut serotonin serbest bırakmak için neden olduğu bilinmektedir. 5HTP bu serotonin sonra yemek Gıda vücut tarafından doldurulan gerekir. Ancak, serotonin çoğu diyetler büyük miktarlarda bulunamadı.

Yani, vücut, çikolata, yulaf, muz, Kuru tarihler, süt, yoğurt, süzme peynir, et, balık, hindi, tavuk, susam, nohut ve fıstık gibi L-triptofan içeren gıdaların kendisi yapar. Birçok kişi, bu nedenle, (yağ ve karbonhidrat) listelenen gıdalar, özellikle vurguladı, kilo kazanma, depresyon, baş ağrısı ve kas ağrıları neden yalvarır.

Nasıl 5HTP almak

5HTP tipik bir doz aralığında olduğunu 300-500 mg, ya da bir kez günlük veya bölünmüş dozlarda alınmıştır. Düşük dozlarda da etkili olabilir, genellikle diğer maddeler ile eşleştirilmiş olmasına rağmen.Gıda alımı azaltmak için, 5HTP gıda alımı (yerine iştahı/açlık azaltılması daha) tokluk artar bir yemek ile alınmalıdır.

5HTP yan etkileri

Bazı çalışmalarda bu 5HTP takviyesi ile iştah bastırma rekor, mide bulantısı plasebo daha yüksek frekanslarda rapor gibi görünüyor, bazı müdahaleler bu tek ilgili yan etkisi olarak Not rağmen. Kısa vadeli çalışmalar, bulantı raporlarının bu zaman noktasında düşüş eğilimindedir üç hafta ötesinde genişleyen iken bu mide bulantısı çalışma döneminde devam eder dikkat eğilimindedir.

Değerlendirmeden dayanarak, 5HTP ile ek almak için güven koyabilirsiniz. Ancak, 5HTP dahil olmak üzere birçok takviyeleri vardır. Bu nedenle, önerilen birini seçmeniz gerekir. Evrim zayıflama 5HTP orijinal ürün ve özel teklifler için en iyi seçimdir. Sadece bağlantıya tıklayın ve kendi resmi web sitesine yönlendirileceksiniz. Sen sipariş ve Web sitesinde Danışma yapabilirsiniz.

 

 5-HTP