5HTP diety: Jak výhody a jak to funguje

Chcete zhubnout zdravě? No, to je populární o 5HTP stravy. Přečtěte si tento článek znát stravu s 5HTP.

Dietní je lidé snaha dostat své ideální zdravé tělo. Nicméně, je obezita vás povede k podstatně ztratit závaží. Nyní budeme vysvětlit, jak 5HTP může snížit chuť k jídlu. To potlačuje chuť k jídlu pro dá jiný výsledek na svém těle. Nyní, přečtěte si tento článek znát přesně 5HTP diety s neuvěřitelným výsledkem. Můžete také najít kde koupit originální výrobek.

Více než nálada booster

Zatímco výhody 5HTP nálady byly dobře zdokumentovány, většina lidí si neuvědomuje, role 5HTP se na regulaci chuti k jídlu a hubnutí. Zajímavé zjištění této studie bylo, že skupina se doplňuje s 5HTP významně snížila jejich příjem sacharidů od asi 350 gramů na den na 160 gramů na den a vykazují vyšší úrovně nasycenosti (nebo plnosti) na nižší úrovni. Tato zjištění naznačují, 5HTP může být užitečným doplňkem diety pro ty, kteří se na low-carb dietu, kvůli 5HTP schopnost napodobovat dobře známé účinky sacharidy mít na zvýšení hladiny serotoninu v mozku.

Doplnění pro výzkum hubnutí

A co je nejdůležitější, 5HTP byl aplikován na studiích u lidí při léčbě obezity. Klinické studie podpořily pozitivní výsledky hubnutí a sytosti, kdy byl podán 5HTP doplnění. Jedna studie k závěru, že 5HTP snížil celkový počet denních kalorií, aniž by na svědomí snaze zhubnout podle některého z ženských účastníků. Průměrný úbytek hmotnosti v tomto konkrétním studii byly tři libry v průběhu pěti týdnů.

Druhá studie zahrnovala období šest týdnů bez omezení příjmu a druhý šest týdnů s přídavkem 1200 kalorií. Došlo k výraznému nárůstu hubnutí účastníků užívat doplněk stravy proti těm dostane placebo. Průměrný úbytek hmotnosti 10,34 liber pro bývalou skupinu a 2,28 liber za druhé skupiny. Závěrem této studie bylo, že 5HTP akce na sytosti středu mozku způsobil uživatelům přijmout méně kalorií při jídle; tedy došlo ke ztrátě hmotnosti.

Jak 5HTP pomůže zhubnout?

Jak jsme již řekli, vaše tělo vlastně vytváří tuto chemikálii. To je pak přeměněn na serotonin. Serotonin je pak použit k potlačení chuti k jídlu a zlepšuje náladu … a budete hubnout. Chcete-li získat největší užitek z něj, lékaři doporučují skutečné doplněk 5HTP. Když mají vyšší hladinu serotoninu v mozku, váš hlad rozptyluje a vy skutečně cítit plnější.

S touto úžasnou produktu, můžete si opravdu vzít tento doplněk, který potlačuje chuť k jídlu. Je to trochu dobrý doplněk pro dietní. I výsledek není příliš významné; se dá zdravější výsledek. Nyní, musíte si koupit originální produkt, který poskytuje důvěryhodné výsledky. Přejděte na odkaz, který tady nasměrovat na oficiálních stránkách 5HTP, na EvolutionSlimming. Produkt z této stránky je velmi doporučujeme. Budou dát záruku produktů se speciálními nabídkami.