satın alabilirsiniz vejetaryenler için iyi testosteron takviyesi

testosteron yükseltici için bir ek alarak kolaydır. Ancak, nasıl vejetaryenler için testosteron ekidir?

vücut, vücut kitle düzenleyen diğer hormonları ile çalışmak ve cinsel dürtü kontrol etmek için erkek ve kadınların hem de testosteron üretir. Erkeklerde testosteron yağ ve kırmızı kan hücresi üretimi dağıtımı katkıda ancak testosteron düzeyleri yılda yaklaşık% 1 30 yaşından sonra azalmaya başlar.

testosteron düzeyleri artan bazı faydaları vücut kompozisyonu iyileşme, artan enerji düzeyleri, artmış libido ve geliştirilmiş uyku kalitesini içerir. doğal olarak T düzeylerini artırmak için en yaygın yolu diyet kırmızı et, yumurta, balık ve artırmaktır. Eğer bir vegan Ancak, nasıl yapacağım?

Nasıl vejetaryenler testosteron artırmak mı?

Çinko testosteron üretimi için hayati bir mineraldir. Kadınların yaklaşık 8 miligram gerekir iken yetişkin erkekler, günlük çinko yaklaşık 11 miligram gerekir. Bir lacto-ovo vejetaryen iseniz, çiğ süt, peynir ve kefir her gün çinko iyi bir miktar alabilirsiniz. Eğer veganism doğru daha eğilimi ise, bu tür Lima veya pinto olarak fasulye, sopa tercih edebilir, ya da fındık ve yulaf ezmesi yiyebilirsiniz. Siz de bir çinko takviyesi alarak düşünebilirsiniz.

Eğer almak gerekir ikinci ek testosteron seviyelerini desteklemek yardımcı olabilir A vitamini açısından zengin A vitamini Gıdalar olduğunu. ıspanak, havuç, elma, ananas ve kırmızı biber gibi besinler yardımcı olabilir. A vitamini üreme sistemi sağlıklı olmasını sağlar ve testisler testosteron üretebilir.

Many seeds are high in polyunsaturated fats and essential vitamins and minerals. Pumpkin seeds, sunflower seeds, chia seeds, sesame seeds, flax seeds and hemp seeds are all easy to find in health stores and can be added to other meals for a convenient boost. They have good amounts of protein and energy, which means they can also be useful if you do not have a large appetite.

Natural supplement with herbal ingredients

Even you consume vegetables and fruits containing good nutritious for a testosterone booster, you may need a supplement. Here, for you who are vegan, you can take Testogen. Testogen is a friendly vegan supplement that contains natural ingredients.

Taking Testogen is simple. All you have to do is take 2 capsules with water 30 to 60 minutes before exercise. On a non-workout day, you should take a tablet before breakfast; it is advised that you do not take before bed. You do not need to be on a strict diet when taking Testogen. However, the good food you eat the more good results you will gain. Therefore, you should aim to eat a healthy balanced diet. It is not suitable for vegetarians or vegans due to its containing ingredients.

Where can buy Testogen

Şimdi, hatta bir vegan bir Testogen takviyesi alabilirsiniz. maddeler doğal kaynaklardan içindedir. Bu nedenle, bu formülü alarak tamam olacak. Bu ürünü almak için resmi web sitesini ziyaret etmek için bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Neden resmi internet sitesinde almalı? Orijinal Testogen resmi çevrimiçi web sitesinde mevcuttur. Sen üretici dışında çevrimdışı mağazalarında bulmak mümkün olmayabilir. 

Testogen
satın alabilirsiniz vejetaryenler için iyi testosteron takviyesi